Seoses jätkuva COVID-19 nakkusohu ja levikuga, on kuni 25.04.2021 toimuma pidanud vabariiklikud EKSL võistlused edasi lükatud või tühistatud! Uued toimumise kuupäevad avaldame jooksvalt meie infokirjades ja koduleheküljel.
Menüü

Kutsume kõikide koolide algklasside õpilasi aktiivselt kaasa lööma spordimärk "Noor Lõvisüda" projektiga!

01.03.2021

Lähtuvalt Haridus-ja Teadusministeeriumi poolt huvitegevuse ja -haridusele rakendavatele piirangutele, võivad alates 1.märtsist õppehoonetes viibida ainult 1.-4.klasside õpilased. 

Lisaks tavapärasele kehalise kasvatuse tunnile kutsume kõikide koolide algklasside õpilasi liituma iseseisva sportimisharrastuse "Noor Lõvisüda" projektiga. 

"Noor Lõvisüda" projekt on suunatud just 2.-4.klasside õpilaste kehalise aktiivsuse tõstmisele ning iseseisva sportimisharrastuse kujundamisele.

NB! Uuri ja tutvu "Noor Lõvisüda" projektiga meie kodulehel - projektid- "Noor Lõvisüda" https://koolisport.ee/et/noor-lovisuda

 

NB! Kõigile normatiivi täitnud õpilastele on EKSL sekretariaadist võimalik linna/maakonna koolispordijuhtidel tellida kõikide juhendis ettenähtud tippsportlaste  piltidega kaarte ning 11 testharjutuse täitjatele ka spordimärke, koolidele "Noor Lõvisüda" plakateid /bw_client_files/koolispordiliit/public/img/File/ls_plakat_2020.pdf.

 

Soovime kõigile algklasside õpilastele aktiivset kaasalöömist "Noor Lõvisüda"projektis!

 

HEAD HARJUTAMIST JA AKTIIVSET NORMATIIVIDE TÄITMIST!

Koolispordi partnerid ja toetajad