Tähelepanu! Valitsus kuulutas seoses COVID-19 leviku tõkestamisega välja eriolukorra. Kõik EKSL poolt korraldatavad avalikud spordivõistlused on tühistatud! Eriolukord kehtib 1. maini 2020, kui valitsus ei otsusta teisiti.
Menüü

Liikmed

  Piirkond/organisatsioon Aadress Kontaktisik Telefon E-post
1. Alutaguse Koolispordi Ühing Ida-Viru maakond, Jõhvi, Keskväljak 1, 41531 Piret Niglas 524 6212 piret.piret.009@mail.ee
2. Harjumaa Spordiliit Harju maakond, Tallinn, Roosikrantsi tn 12, 10119 Priit Kiigemägi 530 802 82 harju.spordiliit@harjusport.ee
3. Hiiumaa Spordiliit Hiiu maakond, Kärdla, Leigri väljak 11, 92401 Anton Kaljula 463 1244, 505 5129 anton@hiiumaasport.ee
4. Ida-Virumaa Spordiliit Ida-Viru maakond, Jõhvi, Keskväljak 1, 41531 Hiie Keskla 337 7678, 511 2659 hiie@sportiv.ee
5. Järvamaa Spordiliit Järva maakond, Paide, Aiavilja tn 1, 72712 Piret Maaring 697 1485, 533 330 67 piret.maaring@jarvasport.ee
6. Jõgevamaa Spordiliit Kalju Jõgeva maakond, Jõgeva, Suur 3, 48306 Toomas Klaarman 772 2370, 527 7627 info@jslkalju.ee
7. Lääne-Virumaa Spordiliit Lääne-Viru maakond, Rakvere, Kastani pst 12, 44307 Raili Vlasovski 534 811 00 info@lvsl.ee
8. Läänemaa Koolispordi Liit Lääne maakond, Haapsalu, Lihula mnt 10, 90507 Mati Seppi 473 3426, 518 7748 seppi.mati@gmail.com
9. Narva Koolispordi liit Ida-Viru maakond, Narva, Tallinna mnt 56-15, 21005 Olga Bortsova 359 9090, 556 267 96 olga.bortsova@narva.ee
10. Pärnu Koolispordiliit Pärnu maakond, Pärnu, Riia mnt 129, 80010 Jaan Suurevälja 447 6479 ksl@parnu.ee
11. Pärnumaa Koolisport MTÜ Pärnu maakond, Pärnu, Akadeemia tn 2, 80010 Ene Saagpakk 447 9754, 529 7627 sport@pmksl.ee
12. Põlva Maakonna Spordiliit Põlva maakond, Põlva, Kesk tn 20, 63308 Ingrid Muuga 799 4637, 517 5848 polvasport@gmail.com
13. Rapla Maakonna Spordiliit Rapla maakond, Rapla, Viljandi mnt 69a, 79514 Laine Rokk 534 909 54 rokklaine@gmail.com
14. Saaremaa Valdade Spordiliit Saare maakond, Kuressaare, Tallinna tn 10, 93819 Riina Paat 569 396 38 riinapaat@hot.ee
15. Tallinna Koolisport MTÜ Harju maakond, Tallinn, Estonia pst. 5a, 10143 Andres Vakra 640 4977, 513 3408 andres.vakra@tallinnlv.ee
16. Tartu Kehalise Kasvatuse Liit Tartu maakond, Tartu, Tõnissoni 3, 50409 Tairo Talvis 569 134 41 tairo.talvis@gmail.com
17. Tartumaa Spordiliit Tartu maakond, Tartu, Vaksali tn 17a, 50410 Kaie Sarapuu 737 0999, 566 962 20 info@tmsl.ee
18. Valgamaa Spordiliit Valga maakond, Valga, Kesk tn 12, 68203 Rein Leppik 523 4974 rein.leppik@gmail.com, valgamaa.sport@mail.ee
19. Viljandimaa Spordiliit Viljandi maakond, Viljandi, Vaksali tn 4, 71020 Margit Kurvits 435 1576, 502 2521 margit.kurvits@viljandimaa.ee
20. Võrumaa Koolispordi Ühendus Võru maakond, Võru, Kreutzwaldi 16, 65609 Merike Õun 712 1809, 516 5720 vorumaa.koolisport@gmail.com

Koolispordi partnerid ja toetajad