Menüü

Kalender

Hooaeg
Kuu
Spordiala
Liiga
Tüüp
Otsingusõna
Kuupäev Sündmus Asukoht Tüüp Liiga
K 01.02.2023 Võrumaa Sportland 3x3 korvpallisari

Puiga Põhikool

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
N 02.02.2023 Võrkpall 6.-9. kl segavõistkonnad

Kohila Spordihoone

Võistlused
Võrkpall » 6.-9. klass - 3P+3T
T 07.02.2023 Lääne-Virumaa Sportland 3x3 korvpallisari

Kunda Ühisgümnaasium

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
N 16.02.2023 Eesti Koolispordi meistrivõistlused LASKMISES

Haapsalu Spordikompleksi lasketiirus (Lihula mnt.10).

Võistlused
EKSL egiidi all toimuvad võistlused » Laskmine
T 21.02.2023 Suusatamine

Haanja Suusakeskus

Võistlused
Suusatamine » 1.-9. klassid (väikesed koolid - õpilaste arv kuni 150)
Suusatamine » 1.-9. klassid (suured koolid - 151 õpilast ja rohkem)
Suusatamine » 10.-12. klassid
K 15.03.2023 Põlvamaa Sportland 3x3 korvpallisari

Põlva Mesikäpa Hall

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
N 16.03.2023 Saaremaa Sportland 3x3 korvpallisari

Orissaare Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
R 17.03.2023 Lauatennis

Tallinn

Võistlused
EKSL egiidi all toimuvad võistlused » Lauatennis
R 17.03.2023 EKSL ujumisvõistlused

Loksa Gümnaasiumi ujula (Tallinna 47 b, Loksa Gümnaasiumi hoone)

Võistlused
Ujumine » 1.-9. klass
K 22.03.2023 Korvpall 1.-9. kl poisid

Ülenurme

Võistlused
Korvpall » 1.-9. klass poisid
K 22.03.2023 Tartumaa Sportland 3x3 korvpallisari

Kõrveküla

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
T 28.03.2023 Korvpall 10.-12. kl tüdrukud

Ülenurme

Võistlused
Korvpall » 10.-12. klass tüdrukud
L 15.04.2023 1.-12. klassi võimlemisfestival

Rapla Sadolin Spordihoones

Võistlused
Võimlemisfestival » 1.-12. klass - võimlemisrühm, liikumisrühm, akrobaatikarühm
K 19.04.2023 Sportland 3x3 korvpallisarja finaal

Pärnu

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
N 20.04.2023 "Tähelepanu, START! TERMINAL" poolfinaal (SUURED KOOLID)

Türi Konesko Spordihoone

Võistlused
Tähelepanu, Start » Tähelepanu, START! Terminal
R 21.04.2023 "Tähelepanu, START! TERMINAL" poolfinaal (VÄIKSED KOOLID)

Viljandi Spordihoone

Võistlused
Tähelepanu, Start » Tähelepanu, START! Terminal
L 06.05.2023 "Tähelepanu, START! TERMINAL" FINAAL

Tartu, EMÜ Spordihoone

Võistlused
Tähelepanu, Start » Tähelepanu, START! Terminal

Koolispordi partnerid ja toetajad