Menüü

Kalender

Hooaeg
Kuu
Spordiala
Liiga
Tüüp
Otsingusõna
Kuupäev Sündmus Asukoht Tüüp Liiga
T 22.09.2020 Teatejooks

22.september algusega kell 13.00 Rakvere Linna staadion ja Palermo Terviserada

Mandaat kell 11.45-12.30 Rakvere Linna Staadion

Võistlused
Teatejooksud » 1.-9. klassid (suured koolid - 151 õpilast ja rohkem)
Teatejooksud » 1.-9. klassid (väikesed koolid - õpilaste arv kuni 150)
Teatejooksud » 10.-12. klassid
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Euroopa Spordinädal

Üritused toimuvad üle Eesti.

Muud sündmused
R 25.09.2020 Valikorienteerumine

Võistlused toimuvad 25.09. 2020 Palojärvel, Kanepi vallas, Põlvamaal.

Tähistus algab vanal Tartu-Võru maanteel.

Võistlused
Valikorienteerumine » 1.-9. klassid (väikesed koolid - õpilaste arv kuni 150)
Valikorienteerumine » 1.-9. klassid (suured koolid - 151 õpilast ja rohkem)
Valikorienteerumine » 10.-12. klassid
R 25.09.2020 Euroopa Koolispordi Päev

Üle Eesti koolides.

Muud sündmused
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. tütarlaste meistriliiga finaal

2.oktoobril Valtu kunstmurustaadionil

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klass TÜDRUKUD - meistriliiga
K 07.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga finaal

Finaal toimub 7.oktoobril Rakvere kunstmuruväljakul

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
K 07.10.2020 Korvpall 10.-12. kl noormehed

Sadolin Spordihoone, Viljandi maantee 69 A, Rapla, 79514

Võistlused
Korvpall » 10.-12. klass NOORMEHED
N 08.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl.noormeeste meistriliiga finaal

Finaal toimub 8.oktoobril Viljandi kunstmuruväljakul

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
K 14.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga finaal

Finaal toimub 14.septembril Viljandi kunstmuruväljakul

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
L 17.10.2020 - P 18.10.2020 Õpetajate korvpalliturniir 2020

Kääriku Spordikeskus, Kääriku, 67309 Valga maakond

Võistlused
Õpetajate võistlused » Õpetajate Korvpall 3M + 2N
T 03.11.2020 Korvpall 1.-9. kl poisid

Abja Spordi- ja Tervisekeskus, Abja tee 15, Abja-Paluoja, 69402

Võistlused
Korvpall » 1.-9. klass POISID
K 11.11.2020 3x3 korvpalli rahvaliiga festival 1.-5./ 6.-7. kl

Sadolin Spordihoone, Viljandi maantee 69 A, Rapla, 79514

Võistlused
3x3 Korvpall » 3x3 korvpall festival 1.-5. klass (rahvaliiga)
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 6.-7. klass (rahvaliiga)
K 18.11.2020 Võrkpall (rahvaliiga) 10.-12. kl neiud

Kohila Spordikompleks, Kooli 1, Kohila, 79805 Rapla maakond

 
Võistlused
Võrkpall » 10.-12. klass - rahvaliiga
T 24.11.2020 Võrkpall (rahvaliiga) 10.-12. kl noormehed

Suure-Jaani Kool, Tallinna 24, Suure-Jaani, 71502

Võrkpall » 10.-12. klass - rahvaliiga
R 04.12.2020 3x3 korvpall rahvaliiga festival 8.-9./ 10.-12. kl

E-Piim Spordihall, Aiavilja 1, Paide, 72712

Võistlused
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 8.-9. klass (rahvaliiga)
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 10.-12. klass (rahvaliiga)
K 09.12.2020 3x3 korvpall 8.-9. ja 10.-12. kl meistriliiga

Rae Valla Spordikeskus, Laste 3, Jüri, 75301 Harju maakond

Võistlused
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 10.-12. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 8.-9. klass (meistriliiga)
R 18.12.2020 - L 19.12.2020 Akzo Nobel Cup

Viljandi Spordikeskus, Vaksali 4, Viljandi, 71020

Võistlused
Võrkpall » Akzo Nobel Cup rahvaliiga
Võrkpall » Akzo Nobel Cup meistriliiga
T 05.01.2021 - K 06.01.2021 Õpetajate võrkpalliturniir

Vaksali 4, Viljandi, 71020 Viljandi maakond
Tallinna 24, Suure-Jaani, 71502 Viljandi maakond

Võistlused
Õpetajate võistlused » Õpetajate Võrkpall segavõistkondadele 3M + 3N
T 19.01.2021 Korvpall 1.-9. kl tüdrukud

Abja Spordi- ja Tervisekeskus, Abja tee 15, Abja-Paluoja, 69402

Võistlused
Korvpall » 1.-9. klass TÜDRUKUD
E 01.02.2021 - R 19.02.2021 XVIII spordimälumäng Bumerang I etapp

Üle Eesti koolides.

Võistlused
K 10.02.2021 "Osavaim Korvpallur" festival

Rae Valla Spordikeskus, Laste 3, Jüri, 75301 Harju maakond

Võistlused
Korvpall » Osavaima Korvpalluri festival 1.-7. klass
Korvpall » Osavaima Korvpalluri festival 8.-9. klass
T 16.02.2021 Korvpall 10.-12. kl neiud

Lähte Ühisgümnaasiumi spordihoone, Lähte, 60529

Võistlused
Korvpall » 10.-12. klass NEIUD
E 15.03.2021 - R 26.03.2021 XVIII spordimälumäng Bumerang II etapp

Asukoht regioonipõhiselt täpsustub.

Võistlused
E 12.04.2021 - R 16.04.2021 XVIII spordimälumäng Bumerang III etapp

Finaali toimumise asukoht täpsustub.

Võistlused

Koolispordi partnerid ja toetajad