Menüü

Kalender

Hooaeg
Kuu
Spordiala
Liiga
Tüüp
Otsingusõna
Kuupäev Sündmus Asukoht Tüüp Liiga
T 27.09.2022 Discgolfi osavusvõistlus / Euroopa koolispordi päeva nimiüritus

Roosi discgolfipark, Tartu

Võistlused
EKSL egiidi all toimuvad võistlused » Discgolfi osavusvõistlus
R 30.09.2022 Euroopa koolispordi päev

Erinevates kohtades üle Eesti

Muud sündmused
T 04.10.2022 Korvpall 10.-12.kl poisid

Rapla

Võistlused
Korvpall » 10.-12. klass poisid
E 10.10.2022 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga finaalturniir

Kohtla-Järve

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
T 18.10.2022 Tütarlaste jalgpalli finaalturniir

Tabasalu

Võistlused
Jalgpall » 7.-9. klass TÜDRUKUD - meistriliiga
L 22.10.2022 - P 23.10.2022 Õpetajate korvpalliturniir

Türi

Võistlused
Õpetajate võistlused » Õpetajate Korvpall 3M + 2N
T 08.11.2022 3x3 korvpall 1.-5. ja 6.-7. klassi rahvaliiga festival

Paide

Võistlused
3x3 Korvpall » 3x3 korvpall festival 1.-5. klass (rahvaliiga)
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 6.-7. klass (rahvaliiga)
T 22.11.2022 Võrkpall 10.-12. kl tüdrukute rahvaliiga

Kohila

Võrkpall » 10.-12. klass - rahvaliiga
N 24.11.2022 Hiiumaa Sportland 3x3 korvpallisari

Hiiumaa Spordikeskus

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
N 24.11.2022 Lõuna regiooni rahvastepalli 4.-5. klass finaal

Tartu Maaülikooli Spordiklubi

Võistlused
Rahvastepall » 4.-5. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 4.-5. klass POISID
N 24.11.2022 Lääne regiooni rahvastepalli 4.-5. klass finaal

Orissaare Spordihoone

Võistlused
Rahvastepall » 4.-5. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 4.-5. klass POISID
R 02.12.2022 Ida regiooni rahvastepalli 4.-5. klass finaal

Rakvere Spordikeskus

Võistlused
Rahvastepall » 4.-5. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 4.-5. klass POISID
T 06.12.2022 3x3 korvpall 8.-9. ja 10.-12. klassi meistriliiga festival

Rapla

Võistlused
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 8.-9. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 10.-12. klass (meistriliiga)
K 07.12.2022 3x3 korvpall 8.-9. ja 10.-12. klassi rahvaliiga festival

Paide

3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 8.-9. klass (rahvaliiga)
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 10.-12. klass (rahvaliiga)
K 07.12.2022 Järvamaa Sportland 3x3 korvpallisari

Paide E-Piim Spordihall

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
N 08.12.2022 Pärnumaa Sportland 3x3 korvpallisari

Pärnu Spordihall

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
N 08.12.2022 Lõuna regiooni rahvastepalli 1.-3. klass finaal

Tartu Maaülikooli Spordiklubi

Võistlused
Rahvastepall » 1.-3. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 1.-3. klass POISID
N 08.12.2022 Kesk regiooni rahvastepalli 4.-5. klass finaal

Türi Spordihoone

Võistlused
Rahvastepall » 4.-5. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 4.-5. klass POISID
N 08.12.2022 Lääne regiooni rahvastepalli 1.-3 klass finaal

Orissaare Spordihoone

Võistlused
Rahvastepall » 1.-3. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 1.-3. klass POISID
R 09.12.2022 Kesk regiooni rahvastepalli 1.-3. klass finaal

Türi Spordihoone

Võistlused
Rahvastepall » 1.-3. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 1.-3. klass POISID
N 15.12.2022 Ida regiooni rahvastepalli 1.-3. klass finaal

Rakvere Spordikeskus

Võistlused
Rahvastepall » 1.-3. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 1.-3. klass POISID
T 03.01.2023 - K 04.01.2023 Õpetajate võrkpalliturniir

Viljandi

Võistlused
Õpetajate võistlused » Õpetajate Võrkpall segavõistkondadele 3M + 3N
N 19.01.2023 Saaremaa Sportland 3x3 korvpallisari

Orissaare Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
N 26.01.2023 Võrumaa Sportland 3x3 korvpallisari

Puiga Põhikool

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
T 31.01.2023 Võrkpall 1.-9. kl segavõistkonnad

Kohila

Võistlused
Võrkpall » 1.-9. klass - 3P+3T
K 01.02.2023 Osavaim Korvpallur

Jüri

Võistlused
Korvpall » Osavaima Korvpalluri festival 1.-7. klass
Korvpall » Osavaima Korvpalluri festival 8.-9. klass
T 07.02.2023 Lääne-Virumaa Sportland 3x3 korvpallisari

Kunda Ühisgümnaasium

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
K 15.03.2023 Põlvamaa Sportland 3x3 korvpallisari

Põlva Mesikäpa Hall

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
R 17.03.2023 - L 18.03.2023 Akzo Nobel Cup

Paide

Võistlused
Võrkpall » Akzo Nobel Cup rahvaliiga
Võrkpall » Akzo Nobel Cup meistriliiga
R 17.03.2023 Lauatennis

Tallinn

Võistlused
EKSL egiidi all toimuvad võistlused » Lauatennis
K 22.03.2023 Korvpall 1.-9. kl poisid

Ülenurme

Võistlused
Korvpall » 1.-9. klass poisid
T 28.03.2023 Korvpall 10.-12. kl tüdrukud

Ülenurme

Võistlused
Korvpall » 10.-12. klass tüdrukud
L 15.04.2023 1.-12. klassi võimlemisfestival

Rapla Sadolin Spordihoones

Võistlused
K 19.04.2023 Sportland 3x3 korvpallisarja finaal

Pärnu

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)

Koolispordi partnerid ja toetajad