Menüü

Eesti üldhariduskoolide parimad lauatennises on Viimsi Gümnaasium ja Maardu Põhikool

27.03.2024

Lauatennise poodium

22. märtsil toimus Koolipinks Kõigile sarja finaal, kus Eesti Koolispordi Liit koostöös Eesti Lauatennise Liiduga selgitasid välja selle aasta parimad.
Gümnaasiumi arvestuses tuli võitjaks Viimsi Gümnaasium ja põhikoolide arvestuses Maardu Gümnaasium. Teise ja kolmanda koha saavutasid gümnaasiumite seas vastavalt Tallinna 32. Keskkool ja Tallinna XXI Kool ning põhikoolidest Rocca al Mare kool ja Tallinna Inglize Kolledž. Koolipinks Kõigile 2024 võistlustel osales kokku 24 kooli, mis on suurim osalejate arv kogu võistlussarja ajaloos. Kokku astus võistlustulle 43 erinevat võistkonda kuues võistlusklassis.

Gümnaasiumite arvestuses olid individuaalsed tulemused järgnevad:

  • Tüdrukutest võidutses Nõo Reaalgümnaasiumi duo Annyika Priske ja Riine Valo, järgnesid Mariell Õismets ja Carola Kink Tallinna 32. Keskkoolist ning Maria Rohumaa ja Anette Heinsar Viimsi Gümnaasiumist.
  • Poisitest tõi esikoha Viimsi Gümnaasiumile Ilmar Vuhka ja Pert Marten Lehtlaane suurepärane mäng, Viljandi Gümnaasiumi duo Gert Vares ja Ron-Oskar Ruben saavutasid teise koha ning Tallinna XXI Kooli esindajad Jan Kenneth Toming ja Richard Anmann tulid kolmandaks.

 

Põhikoolide arvestuses jagunesid auhinnalised kohad järgnevalt:

  • 1-5 klasside tüdrukute seas võitsid Narva Pähklimäe Kooli õpilased Arina Sokolova ja Marina Yakovleva, Maardu Põhikool ja Rocca al Mare kool järgnesid teise ja kolmanda kohaga.
  • Poisid 1-5 klassides nägid Narva Pähklimäe Kooli võitu, Tartu Raatuse Kooli ja Rapla Vesiroosi kooli esindused mahtusid samuti esikolmikusse.
  • 6-9 klasside tütarlaste seas võidutsedi Viljandi Kesklinna Kooli esindajad, Maardu Põhikool ja Tartu Variku Kool järgnesid neile.
  • Poisid 6-9 klassides tõid esikoha Maardu Põhikoolile, teisele ja kolmandale kohale platseerusid vastavalt Aseri kool ja Tartu Kivilinna Kool.

 

Koolipinks Kõigile 2024 pakkus haaravaid mänge ja kinnitas lauatennise populaarsuse kasvu noorte seas. Osalevate koolide rekordarv ja tihe konkurents tõotasid juba ette suurepärast spordipäeva, millest saigi tõeline pidu kõikidele lauatennise sõpradele.

Tulemused ja pildid

 

Koolispordi partnerid ja toetajad