Menüü

EKSL juhatuse koosolek toimus MyFitness Kristiine spordiklubis

03.03.2023

Foto: Eesti Koolispordi Liit

Märtsis on liikumisaasta fookuses liikumine töökohal ja koolis, kui kooliperesid ja töökollektiive kutsutakse üles vähendama istumisaega, kasutades selleks töö- ja koolikeskkonnas kättesaadavaid lihtsaid võimalusi. Nii võttis ka Eesti Koolispordi Liidu sekretariaat ja juhatus nõuks katsetada uusi võimalusi istumisaja vähendamiseks.

2. märtsil toimunud Eesti Koolispordi Liidu juhatuse koosolek leidis aset uhiuues MyFitness Kristiine spordiklubis, kus koosoleku järgselt osaleti ühiselt Fusion Pilatese treeningus Eva Ottase juhendamisel. Liikumise hea mõju tervisele ei avaldu mitte ainult intensiivselt treenides, vaid kergemategi koormuste korral, mida töö- ja koolipäeva tegemistesse on võimalik hea tahtmise juures vähese vaevaga siduda.

Fusion Pilates on rühmatreening, kus parimad Pilates reformeri harjutused kombineeritakse fitnessharjutustega, sirutuste ja painutustega. Tegemist on kogu keha treeninguga, mis tagab ilusa rühi ja treenitud lihased. Treening sobib kõigile, on madala pulsisagedusega ning treeningus puuduvad jooksud, hüpped. Eesti Koolispordi Liidu juhatus kiitis treeningu ühehäälselt heaks. Mine tee sinagi tutvust Fusion Pilatesega!

Koolispordi partnerid ja toetajad