Menüü

Üleskutse! Osale projektis „Talvevõlud“ GPS kunstiteosega või postita oma aktiivne välitegevus pildi/videona

07.02.2023

Talvevõlud 2023

Hea koolijuht, kehalise kasvatuse õpetaja, huvijuht ja koolinoor! Eesti Koolispordi Liit kutsub sind Liikumisaasta 2023 raames veebruari ja märtsikuu jooksul osalema talvistel tervisekuudel „Talvevõlud“, mille kavas oleksid erinevad sportlikud tegevused talvistes välitingimustes.

Ühena käesoleva aasta ideest kutsume üles osalema GPS kunstiteose valmistamises. Kuidas käib GPS kunstiteose valmistamine tutvu SIIN

Samuti on kõik oodatud oma aktiivse liikumise välitegevust eksponeerima pildi või videoklipiga, et inspireerida ka teisi Eesti koolinoori. 

Postita “Talvevõlud” Facebook postituse alla enda fantaasiast tulvil GPS kunstiteos või muu välitingimustes ellu viidud aktiivne liikumine (suusatamine, kelgutamine, matkamine, arvesse lähevad ka õues toimuvad kehalise kasvatuse tunnid).

 

Kõigi osalejate vahel, kes Facebooki postituse alla oma GPS kunstiteose või mõnd muud enda talvist aktiivset tegevust pildi või videona hiljemalt 1. aprilliks esitleb, loosib Eesti Koolispordi Liit välja erinevat spordivarustust ja auhindu.

 

“Talvevõlud” projekti eesmärk on pakkuda koolinoortele liikumis- ja sportlikke tegevusi ning propageerida aktiivset liikumist talvisel ajal õues.

Koolispordi partnerid ja toetajad