Menüü

Eesti Koolispordi Liit ja Terminal alustasid strateegilist koostööd.

04.01.2023

EKSL peasekretär Madis Pettai (paremal) ja Terminal turundusjuht Kristjan Kirsimäe.

Eesti Koolispordi Liit ja Terminal allkirjastasid 3. jaanuaril Viljandis toimunud õpetajate võrkpalliturniiril koostöölepingu, mis aitab viia legendaarse koolilaste teatejooksu “Tähelepanu START” uuele tasemele ning panustab peagi ilmuva raamatu “Õnnelik Spordilaps” väljaandmisse.

 

“Kui Eesti Koolispordi Liit meie juurde selle projektiga tuli, siis teadsime juba esimesel kohtumisel, et soovime koolisporti panustada ning aidata teatejooksu “Tähelepanu START” uuesti korraldamist. Usume, et laste liikumisharjumist tuleb edendada, sest terved ja aktiivsed lapsed on hindamatud,” ütles Terminali turundusjuht Kristjan Kirsimäe.

 

“Terminali lisandumine toetajate nimekirja andis meile enesekindluse, et selle aastane teatejooksu võistlus saab korraldatud täpselt nii kvaliteetselt, kui planeerisime. Juba läbirääkimiste etapis tajusime nende pühendumist ja kaasamõtlemist, et anda sarjale uus hingamine. Usun, et meievahelisest koostööst võidavad kõik osapooled,” ütles Eesti Koolispordi Liidu peasekretär Madis Pettai.

 

 “Tähelepanu START!” võistlussari, mis sai alguse juba aastal 1957, on pärast kaheaastast pausi taas jätkamas. Võistlussari täieneb tavapärastele eeljooksudele, poolfinaalidele ja finaalile nüüd ka virtuaalse väljakutse ehk Terminal Challenge ja Terminal Vägilase väljakuulutamisega.

Koolispordi partnerid ja toetajad