Menüü

Kutsume kõiki koole osalema projektis "LOODUSE KILOMEETRID"

05.05.2022

Paldiski Ühisgümnaasiumi noored kilomeetreid kogumas

„Looduse kilomeetrid“ projekti eesmärgiks on kutsuda õpilasi liikuma ning koguma kilomeetreid koduümbruse terviseradadel looduses. Projekt aitab avardada teadmisi iseseisva liikumisharrastuse kohta ning kujundada digipädevust kehalise aktiivsuse mitmekesistamiseks mõeldud rakenduste abil.

Liikumist võib arvestada jalutamise, jooksmise, jalgrattasõidu, rulluisutamise vms põhjal. Kokku arvestatakse kooli põhiselt kõikide osalejate läbitud kilomeetrid. Soovitatav on välja tuua läbitud kilomeetrid kogu koolipere põhiselt (ka. koolipersonal).

Kooli põhiselt kogub kooli kontaktisik (kehalise kasvatuse õpetaja, huvijuht vms)  õpilaste / koolipere poolt fikseeritud ja läbitud kilomeetrid kokku ning edastab need Eesti Koolispordi Liidule hiljemalt 01.06.2022 kasutades seda linki.


Õpetajal on arvestuse pidamiseks ja tulemuste koondamiseks vaba voli. Soovituslik on kasutada selleks mõnda juba tuttavat digirakendust, nt Liikumispäeviku platvormi.


Kõigi „Looduse kilomeetrid“ projektis osalenud koolide vahel, kes saadavad kokkuvõtte läbitud kilomeetritest hiljemalt 1. juuniks 2022, loositakse välja erinevat spordivarustust ja auhindu.


NB! Ootame väga ka fotosid kilomeetrite kogumisest aadressil info@koolisport.ee


Eesti Koolispordi Liit

 

Koolispordi partnerid ja toetajad