Menüü

Spordimälumäng "Bumerang" alustab XIX hooajal veebis!

31.01.2022

Spordimälumäng "Bumerang", mis on suunatud kõigile Eesti üldhariduskoolide õpilastele, käivitub tulenevalt jätkuvalt kõrgest COVID-19 nakkusohust XIX hooajal veebis.

Ülemöödunud kevadel uue vormi saanud spordimälumäng "Bumerang Open 2022" küsimused on koostatud valdavalt Eesti ajakirjanduses ja sporditeabe väljaannetes ilmunud materjali põhjal ning need on ette valmistanud mälumängija ja spordiajaloolane Jaak Valdre.
 
Ehkki Spordimälumäng "Bumerang" ilme ja vorm on läbinud uuenduskuuri, siis sisu on jäänud samaks. Kaheksal järjestikusel nädalal avaldame iga nädala alguses uue mängu, milles oma sporditeadmisi proovile saab panna. „Bumerang Open 2022“ saab avapaugu 1. veebruaril ehk olümpiakuu 1. päeval ja teemadeks on eeskätt Tokyo OM 2020 (2021) ja jalgpalli EM 2020 (2021), kuid ka muud aktuaalsed küsimused.

Spordimälumängus "Bumerang Open 2022" osalemiseks ei ole tarvis teha muud kui minna meie hea koostööpartneri veebileheküljele https://www.malumang.ee/competition/1520/ määrata parool, märkida ära oma kontaktandmed ning kool ja klass. Kõikide osalejate vahel moodustub veebileheküljel paremusjärjestus, kelle hulgas loosime välja auhindu meie headelt koostööpartneritelt.

Spordimälumängu Bumerang toetavad mälumäng.ee ja Tallinna Haridusamet

 

Koolispordi partnerid ja toetajad