Menüü

Selle aasta lõpuni saab NETFIT Koolinoortepaketiga TASUTA liituda

02.12.2021

MyFitness spordiklubi ja Eesti Koolipordi Liidu koostöös alustas kevadel NETFIT online live treeningute platvorm Koolinoortele suunatud TASUTA treeningutega.

Rõõm, et koolinoored ning õpetajad on online treeningute keskkonna soojalt vastu võtnud ja aktiivselt kasutanud seda enda kehalise kasvatuse tundide ning liikumis- ja treeningharjumuste eesmärgil.

 

Huvi NETFIT online keskkonna ja treeningute vastu on jätkuvasti suur ning sellega seonduvalt pakume endiselt koolidele võimalust selle aasta lõpuni noortele suunatud Koolinoortepaketiga TASUTA liituda. Keskonnast leiab enam kui 300 salvestatud treeningu hulgast eritreeningud noortele ning iganädalaselt toimuvad live treeningud. Platvormiga saab tutvuda lähemalt: https://www.netfit.ee/

 

Keskonna aktiveerimiseks tuleb sisestada SOODUSKOOD:

õpilastele: koolisport2021

õpetajatele: netfitadvent2021

 

MOTIVEERIMAKS õpetajaid ja õpilasi on detsembris toimumas kampaaniad:

  • KOOLIDE TOP 5 - õpetajad, kes aktiveerivad enda konto ning kutsuvad üles õpilasi liituma ja treenima online keskkonaga, aitavad enda koolil jõuda koolide edetabelisse. Aktiivsemate koolide pingereast selgub TOP 5 kooli, kellele on auhinnaks NETFIT ja EKSL poolt väärikad auhinnad (näiteks: teatripiletid kahele vabalt valitud etendusele Linnateari/Draamateatri/RahvusooperEstoniaõi Vanemuise mängukavast)
  • PS Lisaks on kõikidele liitunud õpetajatele EKSL partneri LOQUIZ.COM aastane TASUTA kasutamisõigus!
  • #NETFITADVENT - 1.-24.detsembrini - koolinoortele suunatud kampaanias, tuleb sooritada iga päev etteantud treening, mille leiab NETFIT treeningkeskkonnast. Postitates ja jagades pilti enda treeningust osaleb noor kampaanias. Iganädalaselt läheb loosi erinevaid auhindu ning peauhinnaks on personaalne online treeningnõustamine ja 30 päevane treening- ning toitumiskava.

 

Vaata lähemalt:

 

https://www.netfit.ee/netfitadvent-01-24-12-2021/

 

https://www.instagram.com/netfit_est/

 

 

Küsimuste korral võib kontakteeruda: netfit@netfit.ee / Mihkel Vabrit - NETFIT online treeningute juht/

Koolispordi partnerid ja toetajad