Seoses kasvava COVID-19 nakkusohu ja levikuga koolides, on kõik EKSL vabariiklikud võistlused alates 01.11.2021 edasi lükatud või tühistatud kuni olukorra paranemiseni! Uued toimumise kuupäevad avaldame jooksvalt meie infokirjades ja koduleheküljel.
Menüü

Tradehouse OÜ annab juba üheksandat aastat välja 20 000 € suuruse Noorsportlase Stipendiumi

27.10.2021

Tradehouse Noorsportlase Stipendiumi taotlemine 2021. aastaks on avatud ning taotlusi saab esitada kuni 7. novembrini. Stipendiumi eesmärk on toetada kuni 26-aastaste noorsportlaste ettevalmistust ja osalemist kohalikel ning rahvusvahelistel võistlustel. Stipendiumifond on ka tänavu kokku 20 000 €.

Kandideerimiseks on noorsportlasel vaja esitada järgmised dokumendid:

- videotutvustus;
- kaaskiri;

- põhjendama toetuse vajalikkust (sh programm, kulude jaotus, sportlastee ja seniste saavutuste kirjeldus); - hooldusõigusliku isiku nõusolek stipendiumi taotlemiseks alla 18-aastase taotlejate puhul;

- vähemalt üks soovituskiri treenerilt, spordiklubilt või alaliidult.
- täiendavalt võib esitada lisadokumente (esitlus, treeningkava, trennikaaslase soovitus jms).


Igal aastal on laekunud enam kui 100 avaldust rohkem kui 30-lt spordialalt.


Eelnevatel aastatel on stipendiumi pälvinud mitmed end juba tänaseks tõestanud sportlased, kaasaarvatud ka sel aastal Eestile olümpiakulla toonud epeenaiskonna vehklejad: Julia Beljajeva, Katrina Lehis ja Erika Kirpu. Lisaks veel paljud teised noored, kelle suuremad saavutused on alles ees.


Taotlusvorm ja lisainfo kodulehel: www.tradehouse.ee/stipendium


Täpsem info:
Laura Kuldkepp
Tradehouse Ilukaubamaja tegevjuht
Tel: 680 1601 / +372 50 311 30
E-post: laura@tradehouse.

 

Koolispordi partnerid ja toetajad