Menüü

Euroopa koolispordipäev juba 24. septembril!

20.09.2021

Lugupeetav koolijuht, kehalise kasvatuse õpetaja ja huvijuht!


Juba reedel, 24. septembril toimub üleeuroopaline koolispordipäev, milles ootame aktiivselt kaasa lööma kõiki Eesti koole!

Euroopa koolispordipäev toimub Euroopa spordinädala raames ja keskendub sel aastal noorte liikumisaktiivsuse kasvatamisele.
Euroopa koolispordipäeva üritused on eelkõige suunatud õpilaste kehalise aktiivsuse tõstmiseks ja pingelisse koolitöösse sukeldumiseks. Ülemaailmse pandeemia tingimustes, kus liikumine on olnud piiratud ja kooliõpilased sotsiaalselt omavahel distantseerunud, on Euroopa koolispordipäev suurepärane võimalus tutvustamaks noortele spordi tarvilikkust vaimse tervise toetamiseks.


Koolispordipäeva tegevused on osa õpilase koolipäevast, kuhu mitmel pool on aktiivselt kaasatud ka lapsevanemad. Iga kool valib sportlikud tegevused ise. Tavaks on saanud, et korraldatakse spordipäevi, miniolümpiaid, ratta- ja seiklusmatku, maastikumänge ja palju muud põnevat.


Vaata tutvustavat videot siit: https://www.youtube.com/watch?v=iWZs-EbcTlY&feature=youtu.be


Registreeri oma kooli koolispordipäeva sündmus kodulehel: https://www.essd.eu/et/registration-7/


Tagasisidet teie koolis toimunud koolispordipäevast ootame koos fotode/videotega hiljemalt 10. oktoobriks aadressil: http://www.essd.eu/et/kooliaruanded/

 

Täiendav info Eesti Koolispordi Liit, tel. 66 70 603, 66 70 604

 

Tutvu ka Euroopa koolispordipäeva tegemistega sotsiaalmeedias:

https://www.facebook.com/essdeurope

https://www.instagram.com/european.school.sport.day/

 

Koolispordi partnerid ja toetajad