Menüü

Eesti Koolispordi Liit kutsub koole osalema talvisel tervisepäeval „Talvevõlud“

05.02.2021

Gerd Kanter, talvise tervisepäeva "Talvevõlud" patroon

Hea koolijuht, kehalise kasvatuse õpetaja ja huvijuht! Kutsume Sinu kooli osa võtma ning korraldama veebruari kuu jooksul talvist tervisepäeva „Talvevõlud“, mille kavas oleksid erinevad sportlikud tegevused talvistes välitingimustes.

 

Projekti eesmärk on pakkuda tervele koolile liikumis- ja sportlikke tegevusi ning propageerida turvalist hajutatud liikumist väljas ka talvisel ajal. Suurepärased lume,- ja talveolud võimaldavad korraldada suusapäevi, uisutamist, kelgutamist, talvematku jpm.

 

Käesoleval aastal teeme asja veelgi huvitavamaks! Eesti Koolispordi Liit pakub kõikidele huvitatud koolidele võimalust osaleda „Talvevõlude“ tervisepäeva raames Loquiz maastikumängus. 

 

Loquiz on location based quiz ehk asukohapõhine viktoriin, mis on üles ehitatud veebikeskkonda. Ülesannete lahendamisel ja küsimustele vastamisel põhineva maastikumängu on kokku pannud erinevate õppeainete õpetajad, mistõttu tuleb noortel panna proovile nii oma koolis omandatud teadmised kui ka osavus. Mäng toimib n-ö odomeetri põhiselt, kus isikliku nutiseadme GPS mõõdab läbitud distantsi ja annab märku, kui aeg on ülesanne lahendada või küsimustele vastata. Arvestust peetakse alg,- põhi,- ja keskkooli (gümnaasiumi) vanuseastmete põhiselt.

 

Palume kõigil Loquiz mängust huvitatud koolidel registreerida enda huvi SIIN ning teile saadetakse täpsemad juhised mänguga alustamiseks.

 

Kõigi Tervisepäeva korraldanud ning Loquiz mängust osa võtnud koolide vahel, kes saadavad kokkuvõtte hiljemalt 15. märtsiks, loositakse välja erinevat spordivarustust ja auhindu.

 

Selleks, et loosimisel osaleda, palume saata 15. märtsiks korraldatud Tervisepäeva fotod ja/või päeva lühikirjeldused EKSL sekretariaati aadressil info@koolisport.ee

 

NB! Püsige lainel, uuel nädalal palju uut ja põnevat tulemas!

 

Eesti Koolispordi Liit

Koolispordi partnerid ja toetajad