Menüü

Vabariiklikud EKSL võistlused on edasi lükatud!

11.11.2020

Seoses kõrgendatud COVID-19 nakkusohu ja levikuga, on kuni 23.12.2020 toimuma pidanud vabariiklikud EKSL võistlused uude aastasse edasi lükatud! Uued toimumise kuupäevad avaldame jooksvalt meie infokirjades ja koduleheküljel.

Soovime omalt poolt, et kõik püsiksid terved ja koolid saaksid igapäevast õppetööd jätkata. Loodame kohtuda koolispordi võistlustel ja spordiüritustel juba uue aasta alguses.

 

Meeldetuletuseks: 


Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.


COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.


Laadi Google Play või App Store’i kaudu oma telefoni mobiilirakendus HOIA, mis teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga.

Koolispordi partnerid ja toetajad