Seoses kõrgendatud COVID-19 nakkusohu ja levikuga, on kuni 23.12.2020 toimuma pidanud vabariiklikud EKSL võistlused edasi lükatud! Uued toimumise kuupäevad avaldame jooksvalt meie infokirjades ja koduleheküljel.
Menüü

Vaata EKSL 6.-9.kl. noormeeste jalgpalli meistriliiga ajakava!

06.10.2020

8.oktoobril toimuvad Viljandi kunstmuruväljakul Eesti Koolispordi Liidu 6.-9.kl.noormeeste jalgpalli meistriliiga finaalvõistlus.

EKSL 6.-9.kl. meistriliiga jalgpalli finaalturniir noormeestele.

08.10.2020                                                                       Viljandi kunstmuruväljak

A alagrupp: järvepoolne v.              B alagrupp: linnapoolne v.    

1. Paide H. Hanssoo PK                    1. Vändra PK                         

2. Harjumaa I k.                                  2. Harjumaa II k.                             

3. Haapsalu PK -                                3. Valga PK                            

4. Puiga PK                                        4. Narva Kesklinna G

5. Ülenurme G                                   5. Rakvere RG                        

6. Viljandi KLK                                   6. Viljandi PK                                   

Ajakava:  mänguaeg 13 min.

1.       9.00             1-6     Paide H. Hanssoo PK – Viljandi KLK

2.       9.00                       Vändra PK – Viljandi PK                                                

3.       9.15             2-5     Harjumaa I k. – Ülenurme G   

4.       9.15.                      Harjumaa II k . – Rakvere RG                               

5.       9.30             3-4     Haapsalu PK – Puiga PK

6.       9.30                       Valga PK – Narva Kesklinna G

7.       9.45             1-2     Paide H. Hanssoo PK – Harjumaa I k.

8.       9.45                       Vändra PK – Harjumaa II k.              

9.       10.00           5-3     Ülenurme G – Haapsalu PK     

10.     10.00                     Rakvere RG – Valga PK           

11.     10.15           6-4     Viljandi KLK – Puiga PK         

12.     10.15                     Viljandi PK – Narva Kesklinna G

13.     10.30           3-1     Haapsalu PK – Paide H. Hanssoo PK

14.     10.30                     Valga PK – Vändra PK   

15.     10.45           4-5     Puiga PK – Ülenurme G

16.     10.45                     Narva Kesklinna K – Rakvere RG     

17.     11.00                     2-6     Harjumaa I k. – Viljandi KLK

18.     11.00                     Harjumaa II k. – Viljandi PK

19.     11.15           1-4     Paide H. Hanssoo PK – Puiga PK

20.     11.15                     Vändra PK – Narva Kesklinna K

21.     11.30           6-5     Viljandi KLK – Ülenurme G

22.     11.30                     Viljandi PK – Rakvere RG

23.     11.45           2-3     Harjumaa I k. – Haapsalu PK

24.     11.45                     Harjumaa II k. – Valga PK                 

25.     12.00           1-5     Paide H. Hanssoo PK – Ülenurme G

26.     12.00                     Vändra PK – Rakvere RG        

27.     12.15           3-6     Haapsalu PK – Viljandi KLK

28.     12.15                     Valga PK – Viljandi PK

29.     12.30           4-2     Puiga PK – Harjumaa I k.

30.     12.30                     Narva Kesklinna K – Harjumaa II k.

31.     12.45 A 1 – B2     

32.     12.45 B 1 – A 2

33.     13.00 31K – 32K 

34.     13.00 31V – 32V 

Peakohtunik: Jaak Luhakooder, tel.: 55668406

Koolispordi partnerid ja toetajad