Menüü

EKSL-i suvemängud "Meri ja Päike" toimusid käesoleval aastal XV korda

28.08.2020

EKSL suvemängud "Meri ja Päike" 2020

Eesti Koolispordi Liidu koolinoorte suvemängud "Meri ja Päike" leidsid seekord aset 24.-26. augustini Tuksi Tervise- ja Spordikeskuses, Roosta Puhkekeskuses ning selle lähiümbruses. 

Kolmepäevase laagri raames said  noored ja nende juhendajad panna oma võimed proovile RMK poolt loodud nutiseiklusel, võtta osa tuletõrjeolümpiast, katsetada oma osavust kõrgseiklusrajal ja tutvuda merepääste tehnikaga. Õpilased võistlesid ja omandasid uusi teadmisi erinevates tegevustes: aerusurf, rannajalgpall, discgolf, võrkpall, korvpall. Noored läbisid veel merepääste- ja tuleohutusalased koolitused. Noortele kohaselt lõpetati õhtud meeleoluka diskoga, kus plaati keerutas lootustandev DJ Egert.

 

Suvemängude võistkonnad komplekteeriti erinevate maakondade noortest ja nimetati metsloomade nimede järgi. Võistkonnad valmistasid oma lipu ja plakati. Lõbusate ja meeskonnatööd eeldavate tegevuste käigus leiti uusi sõpru ja omandati uusi teadmisi- kogemusi.

 

Ehkki traditsiooniliselt Hiiumaal toimunud üritus kolis sel korral mandrile, kinnitavad osalejad justkui ühest suust, et seekordki meri ja päike programmist ei puudunud. Sära silmades, avalöök koolispordiaastale on antud!

 

Vaata pilte toimunud sündmusest päevade lõikes: 

 

Meri ja päike 2020, esimese päeva fotod: https://photos.app.goo.gl/gWt1Vd6JH3YUYmJD8

 

Meri ja päike 2020, teise päeva fotod: https://photos.app.goo.gl/yBNXzCimcr7EqVzm7

 

Meri ja päike 2020, kolmanda päeva fotod: https://photos.app.goo.gl/BPpho1doU2riH8VH7

 

Kogu Meri ja Päike 2020 pildigalerii leiate EKSL veebilehel: https://koolisport.ee/et/galeriid?gallery_id=25

 

Toredat uut saabuvat kooliaasta algust!

 

Eesti Koolispordi Liidu meeskond

Koolispordi partnerid ja toetajad