Menüü

EKSL presidendi Lauri Luige tervitus

14.08.2020

EKSL president, Lauri Luik

Hea spordisõber!

Milline aasta!


Neid ridu kirjutades särab taevas ere päike ja linnud laulavad, meri sillerdab ning roosipõõsad õitsevad. Miski ei anna märku sellest, et maailm võitleb siiani salakavala viirusega, mis esialgu tundus kui lihtsalt tobe köha, kuid ometi suutis inimeste elu ja kogu maailma majanduse peapeale pöörata. Võib öelda, et see on olnud minu senise elu kõige kummalisem periood. Kas just raskeim, aga kindlasti veidraim. Kahjuks pole kindlust, et see nüüd meiegi jaoks möödanik on. Mida toob sügis, seda ilmselt ei tea täpselt keegi. Küll aga sõltub meist endist üpris palju, kas ja kui tõsiseks olukord aasta teises pooles taas muutuda võib. Kui järgida meile antud juhiseid ning hoida oma tervist, küllap siis läheb kõik kenasti.

 

Kui otsida kõigest sellest midagigi head, siis suurim võit on kahtlemata see, et tervise olulisus on tõusnud selgelt inimeste teadvusesse. Tervis on alusvundament ka koolispordis ning mul on siiralt hea meel esitleda Teile Eesti Koolispordi Liidu võistluskalendrit 2020./2021. õppeaastaks. Siit leiate taaskord põneva valiku erinevatest spordialadest igale maitsele.

 

Parim, mida me teha saame, on hoolitseda endi ja meie lähedaste tugeva tervise eest. Sport ja liikumine mängivad siin kahtlemata üliolulist rolli. Seega, hea spordisõber, oled avasüli oodatud osa saama meie tegevustest. 

 

Palun hoia oma tervist ning kohtumiseni spordiradadel!

 

Lauri Luik
EKSL-i president

Koolispordi partnerid ja toetajad