Menüü

Spordimälumäng "Bumerang" kolis XVII hooajal veebi!

04.05.2020

Spordimälumäng "Bumerang", mis on suunatud kõigile Eesti üldhariduskoolide õpilastele, käivitub tulenevalt Vabariigis kehtestatud eriolukorrale XVII hooajal veebis. Uue nime ja vormi saanud spordimälumäng "Bumerang Open 2020" küsimused on koostatud valdavalt Eesti ajakirjanduses ja sporditeabe väljaannetes ilmunud materjali põhjal ning need on ette valmistanud mälumängija ja spordiajaloolane Jaak Valdre.

Ehkki Spordimälumäng "Bumerang" ilme, vorm ja ajastus on läbinud ajutise uuenduskuuri, siis sisu on jäänud samaks. Järgneval ajaperioodil kuni õppeaasta lõpuni avaldame igal nädalal uue mängu, milles oma sporditeadmisi proovile saab panna.

 

Spordimälumängus "Bumerang Open 2020" osalemiseks ei ole tarvis teha muud kui minna meie hea koostööpartneri veebileheküljele https://www.malumang.ee/competition/1100/ määrata parool, märkida ära oma kontaktandmed ning kool ja klass. Kõikide osalejate vahel läheb loosi hulgaliselt auhindu meie koostööpartneritelt.

 

Spordimälumängu "Bumerang Open 2020" toetavad Malumang.ee, Eesti Jalgpalli Liit, spordiklubi MyFitness, Eesti Olümpiakomitee, Eesti Päevaleht, kirjastus Avita, kirjastus Cum Laude ja ajakiri "Jooksja".

Koolispordi partnerid ja toetajad