Menüü

MyFitness ja Eesti Koolispordi Liit kutsuvad lapsi ja noori liikuma!

24.03.2020

Eesti Koolispordi Liit ja MyFitness on ühendanud jõud, et muuta distantsõppe koolipäev aktiivsemaks ja pakkuda toredat vaheldust tavapärasele kehalise kasvatuse tunnile. Selleks on MyFitnessi treenerid kokku pannud 3 erinevat treeningkava, mis sobivad just koolilastele ja noortele ning ka laps-lapsevanem koduseks koos treenimiseks.

Valikus on mitmeid erinevaid treeninguid, mis on kättesaadavad MyFitness NETFIT keskkonnas (www.myfitness.ee/netfit) ja DELFI TV-s.

 

Treening: Hommikuvõimlemine
Treeningstiil: Body&Mind
Kestus: 17 min
Treener: Kadri Paat
Treeningvahend: –
Kirjeldus: Mõnusalt äratav kogu keha võimlemine, mis sobib kõigile olenemata vanusest või hetkevormist. See on ideaalne viis, et astuda päevale reipalt vastu. Liigutame läbi kõik liigesed ja lihased nii, et saad end oma kehas eriti hästi tunda. See tund sobib ideaalselt ka koduste õppetundide või kodukontori vahele, et end sirutada, turgutada ja mõttetööd ergutada.
 
Treening: Noortetreening – 2 erinevat
Treeningstiil: Strength
Kestus: 11 min
Treener: Kendra Vaino ja Mihkel Vabrit
Treeningvahend: –
Kirjeldus:  Head pered! Need harjutused on just teile, kuidas kodus enda lastega aktiivsed püsida. Harjutused on mõeldud just koostegemiseks – et lapsevanem ja laps või õed-vennad omavahel saaksid harjutusi sooritada.


Samuti on lisandumas alates homsest LIVE noortetreening (25.03 kell 15:15 “Kodukooli kehka – treening lapsega“, treener Katriina Maidla).

 
Videod on valminud professionaalsete treenerite näpunäidete järgi ning igaühele jõukohased.

 
Innustame teid aktiivselt kaasa lööma ja sõnumit jagama.
 
Teeme koos koolinoortele liikumise lihtsamaks!

Koolispordi partnerid ja toetajad