Seoses COVID-19 nakkusohu ja levikuga, on 26.10-14.11.2020 toimuma pidanud vabariiklikud EKSL finaalvõistlused edasi lükatud! Uued toimumise kuupäevad avaldame jooksvalt meie infokirjades ja koduleheküljel.
Menüü

Reedel ja laupäeval toimuvast AkzoNobel CUP-ist on osa võtmas 19 võistkonda

11.03.2020

Koostöös Akzo Nobel AS-iga toimuv gümnaasiumi õpilastele mõeldud võrkpalliturniir toob 13. ja 14. märts Viljandi Spordihoonesse kokku 17 Eesti ja 2 Läti võistkonda.

AkzoNobel CUP on gümnaasiumi õpilastele mõeldud segavõistkondade võrkpalliturniir. Varasemalt on see võistlus nime kandnud ka Sadolin CUP.

 

Selle aastasest turniirist on meistriliiga arvestuses osa võtmas 5 võistkonda milleks on Siguldas Valsts Gymnasium (LAT), Türi Ühisgümnaasium, Hugo Treffneri Gümnaasium, Nõo Reaalgümnaasium ja Lähte Ühisgümnaasium. Lisaks sellele toimub ka rahvaliiga turniir millest võtab osa 14 võistkonda. Need on Rapla Gümnaasium, Iisaku Gümnaasium, Peipsi Gümnaasium, Viljandi Gümnaasium, Elva Gümnaasium ,Madlienas Secondary School (LAT), Abja Gümnaasium, Läänemaa Ühisgümnaasium, Kose Gümnaasium, Jüri Gümnaasium, Tarvastu Gümnaasium, Kuusalu Keskkool, Noarootsi Kool ja Põltsamaa Ühisgümnaasium.

 

Turniiri toimumisele on juba 19 aastat õla alla pannud Akzo Nobel AS. Mida nad teevad ja millist värvi järgmine kord valida võid leida siit lingilt: https://www.varvimaailm.ee/et.

 

Turniiri ajakavad on leitavad siit:

/bw_client_files/koolispordiliit/public/img/File/Rahvaliiga.pdf

/bw_client_files/koolispordiliit/public/img/File/Meistriliiga.pdf

Koolispordi partnerid ja toetajad