Seoses kõrgendatud COVID-19 nakkusohu ja levikuga, on kuni 23.12.2020 toimuma pidanud vabariiklikud EKSL võistlused edasi lükatud! Uued toimumise kuupäevad avaldame jooksvalt meie infokirjades ja koduleheküljel.
Menüü

Kalender

Hooaeg
Kuu
Spordiala
Liiga
Tüüp
Otsingusõna
Kuupäev Sündmus Asukoht Tüüp Liiga
T 08.09.2020 - K 09.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga alagrupivõistlused

linn/maakond

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
N 10.09.2020 - R 11.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga alagrupivõistlused

linnad/maakonnad

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
N 10.09.2020 - R 11.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. tütarlaste meistriliiga alagrupivõistlused

linnad/maakonnad

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klass TÜDRUKUD - meistriliiga
E 14.09.2020 - T 15.09.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga alagrupivõistlused

linnad/maakonnad

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
T 15.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. tütarlaste meistriliiga Viljandi

Viljandi

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klass TÜDRUKUD - meistriliiga
N 17.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. tütarlaste meistriliiga Põlvamaa

Põlvamaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klass TÜDRUKUD - meistriliiga
L 19.09.2020 Kardisport 1.-12.kl. võistlus

Aravete kardirada

Võistlused
EKSL egiidi all toimuvad võistlused » Kardisport
T 22.09.2020 Teatejooks

22.september algusega kell 13.00 Rakvere Linna staadion ja Palermo Terviserada

Mandaat kell 11.45-12.30 Rakvere Linna Staadion

Võistlused
Teatejooksud » 1.-9. klassid (suured koolid - 151 õpilast ja rohkem)
Teatejooksud » 1.-9. klassid (väikesed koolid - õpilaste arv kuni 150)
Teatejooksud » 10.-12. klassid
T 22.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. tütarlaste meistriliiga Võrumaa

Võrumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klass TÜDRUKUD - meistriliiga
T 22.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Valgamaa

Valgamaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
T 22.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Põlvamaa

Põlvamaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
T 22.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Ida-Virumaa

Ida-Virumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
T 22.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Võrumaa

Võrumaa

Võistlused
T 22.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Tartumaa

Tartumaal

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
T 22.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Viljandimaa

Viljandimaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
T 22.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Valgamaa

Valgamaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
T 22.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Põlvamaa

Põlvamaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
T 22.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Ida-Virumaa

Ida-Virumaa

Võistlused
T 22.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Võrumaa

võrumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
T 22.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Tartumaa

Tartumaa

Võistlused
T 22.09.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga Põlvamaa

Põlvamaa

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Euroopa Spordinädal

Üritused toimuvad üle Eesti.

Muud sündmused
N 24.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. tütarlaste meistriliiga Raplamaa

Raplamaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klass TÜDRUKUD - meistriliiga
R 25.09.2020 Valikorienteerumine

Võistlused toimuvad 25.09. 2020 Palojärvel, Kanepi vallas, Põlvamaal.

Tähistus algab vanal Tartu-Võru maanteel.

Võistlused
Valikorienteerumine » 1.-9. klassid (väikesed koolid - õpilaste arv kuni 150)
Valikorienteerumine » 1.-9. klassid (suured koolid - 151 õpilast ja rohkem)
Valikorienteerumine » 10.-12. klassid
R 25.09.2020 Euroopa Koolispordi Päev

Üle Eesti koolides.

Muud sündmused
R 25.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Lääne-Virumaa

Lääne-Virumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
K 30.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. tütarlaste meistriliiga Pärnumaa

Pärnumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klass TÜDRUKUD - meistriliiga
K 30.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. meistriliiga Saaremaa

Saaremaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klass TÜDRUKUD - meistriliiga
K 30.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. tütarlaste meistriliiga Tartumaa

Tartumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klass TÜDRUKUD - meistriliiga
K 30.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. tütarlaste meistriliiga Harjumaa

Harjumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klass TÜDRUKUD - meistriliiga
K 30.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl.noormeeste meistriliiga Raplamaa

Raplamaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
K 30.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Viljandi

Viljandi

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
K 30.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Lääne-Virumaa

Lääne-Virumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
K 30.09.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Raplamaa

Raplamaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga

Koolispordi partnerid ja toetajad