Menüü

Kalender

Hooaeg
Kuu
Spordiala
Liiga
Tüüp
Otsingusõna
Kuupäev Sündmus Asukoht Tüüp Liiga
N 01.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. tütarlaste meistriliiga Lääne-Virumaa

Lääne-Virumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klass TÜDRUKUD - meistriliiga
N 01.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Järvamaa

Järvamaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
N 01.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Harjumaa

Harjumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
N 01.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Pärnumaa

Pärnumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. tütarlaste meistriliiga finaal

2.oktoobril Rapla Kesklinna kunstmurustaadionil

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klass TÜDRUKUD - meistriliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Läänemaa

Läänemaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Saaremaa

Saaremaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Tartu linn

Tartu linn

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Hiiumaa

Hiiumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Pärnu linn

Pärnu linn

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Narva

Narva

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Läänemaa

Läänemaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Saaremaa

Saaremaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Järvamaa

Järvamaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Harjumaa

Harjumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Tartu linn

Tartu linn

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Hiiumaa

Hiiumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Pärnu linn

Pärnu linn

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Narva

Narva

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga Pärnumaa

Pärnumaa

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga Lääne-Virumaa

Lääne-Virumaa

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga Raplamaa

Raplamaa

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga Läänemaa

Läänemaa

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga Tartumaa

Tartumaa

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga Järvamaa

Järvamaa

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga Võrumaa

Võrumaa

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga Harjumaa

Harjumaa

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga Tartu linn

Tartu linn

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga Ida-Virumaa

Ida-Virumaa

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga Narva

Narva

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga Viljandi

Viljandi

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
R 02.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga Pärnumaa

Pärnumaa

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga
K 07.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste rahvaliiga finaal

Finaal toimub 7.oktoobril Rakvere kunstmuruväljakul

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - rahvaliiga
K 07.10.2020 Korvpall 10.-12. kl noormehed

Sadolin Spordihoone, Viljandi maantee 69 A, Rapla, 79514

Võistlused
Korvpall » 10.-12. klass NOORMEHED
N 08.10.2020 Jalgpall 6.-9.kl.noormeeste meistriliiga finaal

Finaal toimub 8.oktoobril Viljandi kunstmuruväljakul

Võistlused
Jalgpall » 6.-9. klassi POISID - meistriliiga
K 14.10.2020 Jalgpall 10.-12.kl. noormeeste rahvaliiga finaal

Finaal toimub 14.septembril Viljandi kunstmuruväljakul

Võistlused
Jalgpall » 10.-12. klass NOORMEHED - rahvaliiga

Koolispordi partnerid ja toetajad