Menüü

4.-6. klass - miniliiga

Osalejad: 4.-6. klassi poisid ja tüdrukud. Võistkonnas 5-7 mängijat.

 

I etapp: detsember-veebruar

Etapil selgitatakse 15 maakonna ja 5 linna paremad võistkonnad. Etapi viib läbi EVF ja EKSL koordineerimisel kohalik koolispordi organisatsioon, kes määrab võistluspaigad, -aja, -süstee- mi ja kohtunikud. Võistlustulemused ning võistkondade nimelised registreerimislehed (esita- takse võistluspaigas) edastatakse EVF sekretariaati (info@volley.ee, faks: 6 031551) hiljemalt 5 päeva jooksul.

 

II etapp: märtsis

Regionaalsed finaalturniirid:

  • Põhja regioon – Tallinn, Harjumaa, Raplamaa, Läänemaa, Hiiumaa
  • Ida regioon – Järvamaa, Jõgevamaa, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Narva
  • Lõuna regioon – Tartumaa, Tartu, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa
  • Lääne regioon – Viljandimaa, Pärnumaa, Pärnu, Saaremaa

Osalevad I etapi võitjad võistkonnad.

Võistluse aeg, koht ja süsteem määratakse EVF ja kohaliku korraldaja koostöös. Regionaalse finaali aeg ja koht määratakse EVF ja korraldaja koostöös.

 

III etapp: aprill

Miniliiga finaalvõistlus.

Osalevad regionaalsete finaalide 2 paremat poiste ja tüdrukute võistkonda.

 

Võistlusmäärused: Ametlikud võistlusmäärused, mis on kättesaadaval Miniliiga koduleheküljel http://www.volley.ee/miniliiga.

 

Registreerimine: Miniliigasse registreerimiseks tuleb võistkonna juhendajal/õpetajal teatada osavõtust I ja II etapis kohalikule korraldajale ja III etapis Miniliiga projektijuhile meilitsi info@volley.ee. Võistkondade nimeline registreerimine toimub võistluspäeval. Täiendav info EVF telefonil: 603 1550, e-post: info@volley.ee

 

Autasustamine: Maakondade/Linnade ja Regiooni kolme paremat võistkonda autasustatakse diplomite ja medalite. Mälestusdiplomi saavad kõik võistlustel osalejad. Finaalturniiri kolme paremat võistkonda autasustatakse diplomi ja karikaga, võistkonna liikmeid diplomi ja medaliga.

 

Üldeeskirjad: Võistluste korraldamise eest vastutab Eesti Võrkpalli Liit koostöös linnade/ maakondade koolispordi ühendustega. Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluse süsteemis. Kohtunikud määratakse kohaliku korraldaja poolt.

Koolispordi partnerid ja toetajad