Seoses kasvava COVID-19 nakkusohu ja levikuga koolides, on kõik EKSL vabariiklikud võistlused alates 01.11.2021 edasi lükatud või tühistatud kuni olukorra paranemiseni! Uued toimumise kuupäevad avaldame jooksvalt meie infokirjades ja koduleheküljel.
Menüü

Korvpall

Liiga

10.-12. klass NOORMEHED

Pärast võistkondade registreerumist töötatakse välja turniirisüsteem mida võib hiljem vajadusel muuta.

• 8.-9. kl poisid - Osavaima Korvpalluri festival

Erinevalt FIBA võistlusmäärustest on muudetud mängu ajad ja võistlejate vigade arvud järgnevalt:

• 1.-9. kl - mänguaeg: 4x6min; veerandaeg: 1min; poolaeg: 3min; isiklikud vead: 4; võistkondlikud vead: 4

Korvpallis - turniiritabelisse märgitakse võitjale 2, kaotajale 1 ja mängust loobunule 0 punkti.