Seoses COVID-19 nakkusohu ja levikuga, on 26.10-14.11.2020 toimuma pidanud vabariiklikud EKSL finaalvõistlused edasi lükatud! Uued toimumise kuupäevad avaldame jooksvalt meie infokirjades ja koduleheküljel.

Osavaima Korvpalluri festival 8.-9. klass

Pärast võistkondade registreerumist töötatakse välja turniirisüsteem mida võib hiljem vajadusel muuta.

• 8.-9. kl poisid - Osavaima Korvpalluri festival

Erinevalt FIBA võistlusmäärustest on muudetud mängu ajad ja võistlejate vigade arvud järgnevalt:

• 1.-9. kl - mänguaeg: 4x6min; veerandaeg: 1min; poolaeg: 3min; isiklikud vead: 4; võistkondlikud vead: 4

Korvpallis - turniiritabelisse märgitakse võitjale 2, kaotajale 1 ja mängust loobunule 0 punkti.