Menüü

Kalender

Hooaeg
Kuu
Spordiala
Liiga
Tüüp
Otsingusõna
Kuupäev Sündmus Asukoht Tüüp Liiga
T 03.11.2020 Korvpall 1.-9. kl poisid

Abja Spordi- ja Tervisekeskus, Abja tee 15, Abja-Paluoja, 69402

Võistlused
Korvpall » 1.-9. klass POISID
K 18.11.2020 Võrkpall (rahvaliiga) 10.-12. kl neiud

Kohila Spordikompleks, Kooli 1, Kohila, 79805 Rapla maakond

 
Võistlused
Võrkpall » 10.-12. klass - rahvaliiga
R 20.11.2020 4.-5kl. Dumle rahvastepalli Kuressaare piirkondlik finaalvõistlus

20.novembril Kuressaare Spordihallis

Võistlused
Rahvastepall » 4.-5. klass POISID
Rahvastepall » 4.-5. klass TÜDRUKUD
R 20.11.2020 4.-5.kl.Dumle rahvastepalli Viljandi piirkondlik finaalvõistlus

Toimub 20.novembril Viljandi Spordihoones

Võistlused
Rahvastepall » 4.-5. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 4.-5. klass POISID
R 20.11.2020 4.-5.kl.Dumle rahvastepalli Võru piirkonna finaalvõistlus

Toimub 20.novembril Võru Spordihoones

Võistlused
Rahvastepall » 4.-5. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 4.-5. klass POISID
R 20.11.2020 4.-5.kl.Dumle rahvastepalli Narva piirkonna finaalvõistlus

Toimub 20. novembril Narva Spordihallis

Võistlused
Rahvastepall » 4.-5. klass POISID
Rahvastepall » 4.-5. klass TÜDRUKUD
T 24.11.2020 Võrkpall (rahvaliiga) 10.-12. kl noormehed

Suure-Jaani Kool, Tallinna 24, Suure-Jaani, 71502

Võrkpall » 10.-12. klass - rahvaliiga
N 26.11.2020 3x3 Hiiumaa etapp

Kärdla Põhikool

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
R 27.11.2020 3x3 Raplamaa etapp

Rapla Sadolin Spordihoone

3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
T 01.12.2020 3x3 Tartumaa etapp

Lähte Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
N 03.12.2020 3x3 korvpalli rahvaliiga festival 1.-5./ 6.-7. kl

Sadolin Spordihoone, Viljandi maantee 69 A, Rapla, 79514

Võistlused
3x3 Korvpall » 3x3 korvpall festival 1.-5. klass (rahvaliiga)
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 6.-7. klass (rahvaliiga)
R 04.12.2020 3x3 korvpall rahvaliiga festival 8.-9./ 10.-12. kl

E-Piim Spordihall, Aiavilja 1, Paide, 72712

Võistlused
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 8.-9. klass (rahvaliiga)
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 10.-12. klass (rahvaliiga)
R 04.12.2020 3x3 Järvamaa etapp

Paide E-piim Spordihoone

3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
E 07.12.2020 3x3 Pärnumaa etapp

Pärnu Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
T 08.12.2020 1.-3.kl.Dumle rahvastepalli Pärnu piirkonna finaalvõistlus

Toimub 8.detsembril Pärnu Spordihallis

Võistlused
Rahvastepall » 1.-3. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 1.-3. klass POISID
K 09.12.2020 3x3 korvpall 8.-9. ja 10.-12. kl meistriliiga

Rae Valla Spordikeskus, Laste 3, Jüri, 75301 Harju maakond

Võistlused
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 10.-12. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 8.-9. klass (meistriliiga)
N 10.12.2020 3x3 Läänemaa etapp

Wiedemanni Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
R 11.12.2020 1.-3.kl.Dumle rahvastepalli Viljandi piirkonna finaalvõistlus

Toimub 11.detsembril Viljandi Spordihoones.

Võistlused
Rahvastepall » 1.-3. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 1.-3. klass POISID
R 11.12.2020 1.-3.kl.Dumle rahvastepalli Valga piirkonna finaalvõistlus

Toimub 11.detsembril Valga Spordihallis.

Võistlused
Rahvastepall » 1.-3. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 1.-3. klass POISID
R 11.12.2020 1.-3.kl.Dumle rahvastepalli Rakvere piirkonna finaalvõistlus

Toimub 11.detsembril Rakvere Spordihallis

Võistlused
Rahvastepall » 1.-3. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 1.-3. klass POISID
R 18.12.2020 - L 19.12.2020 Akzo Nobel Cup

Viljandi Spordikeskus, Vaksali 4, Viljandi, 71020

Võistlused
Võrkpall » Akzo Nobel Cup rahvaliiga
Võrkpall » Akzo Nobel Cup meistriliiga
T 05.01.2021 - K 06.01.2021 Õpetajate võrkpalliturniir

Vaksali 4, Viljandi, 71020 Viljandi maakond
Tallinna 24, Suure-Jaani, 71502 Viljandi maakond

Võistlused
Õpetajate võistlused » Õpetajate Võrkpall segavõistkondadele 3M + 3N
T 12.01.2021 3x3 Viljandimaa etapp

Abja Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
N 14.01.2021 3x3 Lääne-Virumaa etapp

Kunda Gümnaasium

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
R 15.01.2021 3x3 Jõgevamaa etapp

Torma Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
T 19.01.2021 Korvpall 1.-9. kl tüdrukud

Abja Spordi- ja Tervisekeskus, Abja tee 15, Abja-Paluoja, 69402

Võistlused
Korvpall » 1.-9. klass TÜDRUKUD
K 20.01.2021 3x3 Ida-Virumaa etapp

Jõhvi Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
T 26.01.2021 3x3 Võrumaa etapp

Puiga Põhikool

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
R 29.01.2021 3x3 Saaremaa etapp

Orissaare Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
E 01.02.2021 - R 19.02.2021 XVIII spordimälumäng Bumerang I etapp

Üle Eesti koolides.

Võistlused
K 10.02.2021 "Osavaim Korvpallur" festival

Rae Valla Spordikeskus, Laste 3, Jüri, 75301 Harju maakond

Võistlused
Korvpall » Osavaima Korvpalluri festival 1.-7. klass
Korvpall » Osavaima Korvpalluri festival 8.-9. klass
T 16.02.2021 Korvpall 10.-12. kl neiud

Lähte Ühisgümnaasiumi spordihoone, Lähte, 60529

Võistlused
Korvpall » 10.-12. klass NEIUD
T 02.03.2021 3x3 Põlvamaa etapp

Põlva Mesikäpa Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
K 03.03.2021 3x3 Valgamaa etapp

Valga Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
E 15.03.2021 - R 26.03.2021 XVIII spordimälumäng Bumerang II etapp

Asukoht regioonipõhiselt täpsustub.

Võistlused
K 31.03.2021 SPORTLAND 3X3 KORVPALLISARJA FINAAL

Pärnu Spordihall

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
E 12.04.2021 - R 16.04.2021 XVIII spordimälumäng Bumerang III etapp

Finaali toimumise asukoht täpsustub.

Võistlused

Koolispordi partnerid ja toetajad