Seoses COVID-19 nakkusohu ja levikuga, on 26.10-14.11.2020 toimuma pidanud vabariiklikud EKSL finaalvõistlused edasi lükatud! Uued toimumise kuupäevad avaldame jooksvalt meie infokirjades ja koduleheküljel.
Menüü

1.-12. klassi võimlemisfestival

Toimub
L 07.03.2020, 12:00
Asukoht

Rapla Sadolin Spordihoone

Liiga
1.-12. klass - võimlemisrühm - Võimlemisfestival
1.-12. klass - liikumisrühm - Võimlemisfestival
1.-12. klass - akrobaatikarühm - Võimlemisfestival
1.-12. klass - koondrühm - Võimlemisfestival

Korraldaja: Helle Aitsen | 5568 9324 | helle@koolisport.ee | Eesti Koolispordi Liit

Võimlemisfestivali peakorraldaja: Kadi Saks | kadi.saks@gmail.com | Valtu Põhikool

 Vaata ja ela kaasa 7.märtsil kell 12.00 Rapla Sadolin Spordihoones toimuvale EKSL võimlemisfestivalile video otseülekannet lingil   http://video.carlnet.ee/voimlemisfestival2020/

 

                                           SAALIPROOVID  2020

 

 

I ja II ASTE

 

10.15-10.19 Valtu Põhikool                        1 kava

10.20-10.28 Hagudi PK                             2 kava

10.29-10.37 Keila                                        2 kava

10.38-10.42 Kaarli                                      1 kava

10.43-10.47 Türi Põhikool                          1 kava                 

10.48-10.52 Viljandi Kesklinna K              1 kava

10.53-10.57 Viljandi Paalalinna K             1 kava

10.58-11.02 Uulu PK                                  1 kava

11.03-11.15 KiNG                                       3 kava

11.16-11.28 Tartu Veeriku Kool                3 kava

11.29-11.32 Võru Kreutzwaldi K               1 kava

 

 

 

KOONDRÜHMAD+ III ja IV ASTE

 

13.15 -13.19 Rapla Vesiroosi K                  1 kava

13.20 -13.28 Keila K                                   2 kava

13.29 -13.33 KiNG                                        1 kava

13.34 -13.38 Tartu Veeriku Kool               1 kava

13.39 -13.43  Võru G                                    1 kava

13.44- 13.48 Kuressare G                           1 kava

13.49- 13.53 Türi Põhikool                         1 kava

13.54- 13.58 Laupa Põhikool                     1 kava

 

EKSL VÕIMLEMISFESTIVALI

AJAKAVA 7.märts 2020 RAPLAS

 

 

10.00 – 11.00                     MANDAAT

10.30 – 11.40                     SAALIPROOVID I JA II VANUSEASTMELE                                     

11.50                                   VÕISTLEJATE KOGUNEMINE AVADEFILEEKS

12.00                                   VÕISTLUSTE AVAMINE

12.20                                    I ASTE 1.-3. KLASS

12.35                                    II ASTE 4.-6. KLASS

13.15 -13.50                       VAHEAEG

                                                 * ŽÜRII KOKKUVÕTETE TEGEMINE
                                                 * SAALIPROOVID III JA IV VANUSEASTMELE

13.05                                    KOONDRÜHMAD

14.15                                     III ASTE 7.-9. KLASS

14.30                                     IV ASTE 10.-12. KLASS

14.40                                    VAHEAEG
                                                 * TANTSIJATE JA VÕIMLEJATE ESINEMINE
                                                 * ŽÜRII KOKKUVÕTETE TEGEMINE

15.20                                     VÕISTLUSTE PIDULIK LÕPETAMINE               

 

Ajakavas võib tulla muudatusi.                           

 

Fotod

Võimlemisfestival 2020

Koolispordi partnerid ja toetajad