Menüü

Dumle rahvastepalli piirkondlikud finaalvõistlused

Süsteem: kuni piirkondlike finaalideni maakondlikud alagrupid – korraldab l/maakonna koolispordi org.

Piirkondlikel finaalvõistlustel (piirkonna moodustavad 5 linna/maakonna koolide võistkonnad) – osalevad 10 tüdrukute ja 10 poiste võistkonda (igast l/maakonnast pääseb piirkonnavõistlustele üldjuhul 2 tüdrukute ja 2 poiste võistkonda). Kui linna/maakonna võistlustel osaleb 5 või vähem võistkonda, pääseb üldjuhul edasi 1 võistkond.

Nii 1.-3.kl. kui ka 4.-5.kl. vanuseastme võistlused lõppevad piirkonnavõistlustena, vabariiklikku finaalvõistlust ei toimu.

 

Tehnilised täpsustused: 1.-3.kl. rahvastepalli arvestuses mängivad tüdrukud väljakul 9x16 m. Nii 1.-3.kl kui ka 4.-5.kl tüdrukute ja poiste arvestuses on varumängijal lubatud kogu mängu vältel abistada kaptenit.

 

Registreerimine: piirkondlikest finaalvõistlustest osavõtuks registreerida linna/maakonna koolispordiorganisatsiooni või EKSL sekretariaati mattias@koolisport.ee tel: +372 566 41 687

 

 

Sündmused
N 24.11.2022, 10:00 - 17:00

Lääne regiooni rahvastepalli 4.-5. klass finaal

Asukoht:

Orissaare Spordihoone

Liiga:
4.-5. klass TÜDRUKUD   Juhend
4.-5. klass POISID   Juhend

Võistlused toimuvad 24. novembril k.a. Orissaare Spordihoones (Kuivastu mnt. 29/2, Orissaare, 94601 Saare maakond). Saabumine kell 10:00, esindajate koosolek kell 10:10 ja võistluste avamine kell 10:15. Võistluste algus kell 10:30.

 

Võistluste peakohtunik: Riina Paat +372 56 939638 riinapaat@hot.ee

 

Võistlust toetab auhindadega Fazer Eesti AS.

 

N 24.11.2022, 10:00 - 17:00

Lõuna regiooni rahvastepalli 4.-5. klass finaal

Asukoht:

Tartu Maaülikooli Spordiklubi

Liiga:
4.-5. klass TÜDRUKUD   Juhend
4.-5. klass POISID   Juhend

Võistlused toimuvad 24. novembril k.a. Tartu Maaülikooli Spordiklubis (Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 3, Tartu). Saabumine kell 09:00, esindajate koosolek kell 09:30 ja võistluste avamine kell 09.45. Võistluste algus kell 10.00.

 

Võistluste peakohtunikud: Kaspar Koolman +372 55 65 94 25 kaspar.koolman@yle.edu.ee ja Tiina Tooding +372 55 31 853 tooding@tamme.tartu.ee


Võistlust toetab auhindadega Fazer Eesti AS

R 02.12.2022, 10:00

Ida regiooni rahvastepalli 4.-5. klass finaal

Asukoht:

Rakvere Spordikeskus

Liiga:
4.-5. klass TÜDRUKUD   Juhend
4.-5. klass POISID   Juhend

Võistlused toimuvad 2. detsembril k.a. Rakvere Spordikeskuses (Kastani pst 12, Rakvere, 44307 Lääne-Viru maakond). Saabumine kell 09:15, esindajate koosolek kell 09:30 ja võistluste avamine kell 09.45. Võistluste algus kell 10.00.

 

Võistluste peakohtunik: Jaak Vettik +372 528 31 22 jaak.vettik@rakvere.ee ja Kadri Viigipuu-Joorits +372 5348 11 00 info@lvsl.ee
 

Võistlust toetab auhindadega Fazer Eesti AS.

N 08.12.2022, 10:00 - 17:00

Lääne regiooni rahvastepalli 1.-3 klass finaal

Asukoht:

Orissaare Spordihoone

Liiga:
1.-3. klass TÜDRUKUD   Juhend
1.-3. klass POISID   Juhend

Võistlused toimuvad 8. detsembril k.a. Orissaare Spordihoones (Kuivastu mnt. 29/2, Orissaare, 94601 Saare maakond). Saabumine kell 10:00, esindajate koosolek kell 10:10 ja võistluste avamine kell 10:15. Võistluste algus kell 10:30.

 

Võistluste peakohtunik: Riina Paat +372 56 939638 riinapaat@hot.ee

 

Võistlust toetab auhindadega Fazer Eesti AS.

 

 

N 08.12.2022, 10:00 - 17:00

Lõuna regiooni rahvastepalli 1.-3. klass finaal

Asukoht:

Tartu Maaülikooli Spordiklubi

Liiga:
1.-3. klass TÜDRUKUD   Juhend
1.-3. klass POISID   Juhend

Võistlused toimuvad 8. detsembril k.a. Tartu Maaülikooli Spordiklubis (Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 3, Tartu). Saabumine kell 09:00, esindajate koosolek kell 09:30 ja võistluste avamine kell 09.45. Võistluste algus kell 10.00.

 

Võistluste peakohtunikud: Kaspar Koolman +372 55 65 94 25 kaspar.koolman@yle.edu.ee ja Tiina Tooding +372 55 31 853 tooding@tamme.tartu.ee


Võistlust toetab auhindadega Fazer Eesti AS

N 08.12.2022, 10:00 - 17:00

Kesk regiooni rahvastepalli 4.-5. klass finaal

Asukoht:

Türi Spordihoone

Liiga:
4.-5. klass TÜDRUKUD   Juhend
4.-5. klass POISID   Juhend

Võistlused toimuvad 8. detsembril k.a. Türi Spordihoones (F. J. Wiedemanni tn 3a/1, Türi, Järva maakond). Saabumine kell 09:15, esindajate koosolek kell 09:30 ja võistluste avamine kell 09.45. Võistluste algus kell 10.00.

 

Võistluste peakohtunik: Merle Vantsi +372 556 14 065 merlevantsi@tyripk.ee ja Piret Reinfeld +372 504 21 05 piret.reinfeld@jarvasport.ee

Võistlust toetab auhindadega Fazer Eesti AS.

R 09.12.2022, 11:00 - 17:00

Kesk regiooni rahvastepalli 1.-3. klass finaal

Asukoht:

Türi Spordihoone

Liiga:
1.-3. klass TÜDRUKUD   Juhend
1.-3. klass POISID   Juhend

Võistlused toimuvad 9. detsembril k.a. Türi Spordihoones (F. J. Wiedemanni tn 3a/1, Türi, Järva maakond). Saabumine kell 09:15, esindajate koosolek kell 09:30 ja võistluste avamine kell 09.45. Võistluste algus kell 10.00.

 

Võistluste peakohtunik: Merle Vantsi +372 556 14 065 merlevantsi@tyripk.ee ja Piret Reinfeld +372 504 21 05 piret.reinfeld@jarvasport.ee

Võistlust toetab auhindadega Fazer Eesti AS.

N 15.12.2022, 10:00 - 17:00

Ida regiooni rahvastepalli 1.-3. klass finaal

Asukoht:

Rakvere Spordikeskus

Liiga:
1.-3. klass TÜDRUKUD   Juhend
1.-3. klass POISID   Juhend

Võistlused toimuvad 15. detsembril k.a. Rakvere Spordikeskuses (Kastani pst 12, Rakvere, 44307 Lääne-Viru maakond). Saabumine kell 09:15, esindajate koosolek kell 09:30 ja võistluste avamine kell 09.45. Võistluste algus kell 10.00.

Võistluste peakohtunik: Jaak Vettik +372 528 31 22 jaak.vettik@rakvere.ee ja Kadri Viigipuu-Joorits +372 5348 11 00 info@lvsl.ee 


Võistlust toetab auhindadega Fazer Eesti AS.

Koolispordi partnerid ja toetajad