Seoses kõrgendatud COVID-19 nakkusohu ja levikuga, on kuni 23.12.2020 toimuma pidanud vabariiklikud EKSL võistlused edasi lükatud! Uued toimumise kuupäevad avaldame jooksvalt meie infokirjades ja koduleheküljel.
Menüü

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga linnade/maakondade võistlused

10.-11.september linnade/maakondade alagrupivõistlused

Sündmused
R 25.09.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Lääne-Virumaa

Asukoht:

Lääne-Virumaa

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja : Kadri Viigipuu- Jooritshttp://info@lvsl.ee

K 30.09.2020

Jalgpall 6.-9.kl.noormeeste meistriliiga Raplamaa

Asukoht:

Raplamaa

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Laine Rokk http://rokklaine@gmail.com

R 02.10.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Läänemaa

Asukoht:

Läänemaa

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Aavo Tomingas http://tomingasaavo@gmail.com

R 02.10.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Saaremaa

Asukoht:

Saaremaa

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Andre Anis http://andreanis@hotmail.com

K 30.09.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Viljandi

Asukoht:

Viljandi

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Margit Kurvits http://margit.kurvits@viljandimaa.ee

N 01.10.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Järvamaa

Asukoht:

Järvamaa

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Piret Reinfeld http://piret.reinfeld@jarvasport.ee

T 22.09.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Valgamaa

Asukoht:

Valgamaa

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Rein Leppik http://rein.leppik@gmail.com

T 22.09.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Põlvamaa

Asukoht:

Põlvamaa

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Ingrid Muuga http://polvasport@gmail.com

N 01.10.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Harjumaa

Asukoht:

Harjumaa

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Rein Suppi http://rein.suppi@harjusport.ee

T 22.09.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Ida-Virumaa

Asukoht:

Ida-Virumaa

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Piret Niglas http://piret.piret.009@mail.ee

T 22.09.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Võrumaa

Asukoht:

Võrumaa

Korraldaja: Merike Õun  http://vorumaa.koolisport@gmail.com

R 02.10.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Tartu linn

Asukoht:

Tartu linn

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Tairo Talvis http://tairo.talvis@gmail.com

R 02.10.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Hiiumaa

Asukoht:

Hiiumaa

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Anton Kaljula http://anton@hiiumaasport.ee

T 22.09.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Tartumaa

Asukoht:

Tartumaal

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Kaie Sarapuu http://info@tmsl.ee

R 02.10.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Pärnu linn

Asukoht:

Pärnu linn

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Jaan Suurevälja http://pmksl.koolisport@gmail.com

R 02.10.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Narva

Asukoht:

Narva

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Olga Bortsova http://olga.bortsova@narva.ee

N 01.10.2020

Jalgpall 6.-9.kl. noormeeste meistriliiga Pärnumaa

Asukoht:

Pärnumaa

Liiga: 6.-9. klassi POISID - meistriliiga

Korraldaja: Ene Saagpakk http://sport@pmksl.ee

Koolispordi partnerid ja toetajad