Menüü

Kalender

Hooaeg
Kuu
Spordiala
Liiga
Tüüp
Otsingusõna
Kuupäev Sündmus Asukoht Tüüp Liiga
K 04.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi Jalgpalli osavusfestival Tartumaal

Tartu Maaülikooli Spordihoone

 

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
K 04.03.2020 Suusatamine

Haanja Suusakeskus

Võistlused
Suusatamine » 1.-9. klassid (väikesed koolid - õpilaste arv kuni 150)
Suusatamine » 1.-9. klassid (suured koolid - 151 õpilast ja rohkem)
Suusatamine » 10.-12. klassid
L 07.03.2020 1.-12. klassi võimlemisfestival

Rapla Sadolin Spordihoone

Võistlused
Võimlemisfestival » 1.-12. klass - võimlemisrühm
Võimlemisfestival » 1.-12. klass - liikumisrühm
Võimlemisfestival » 1.-12. klass - akrobaatikarühm
Võimlemisfestival » 1.-12. klass - koondrühm
T 10.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Raplamaal

Raplamaa Rimi jalgpalli osavusfestival toimub 10.märtsil Rapla Sadolini Spordihoones

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
K 11.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Pärnumaal

Pärnumaa Rimi osavusfestival toimub 11.märtsil Pärnu Spordihallis

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
N 12.03.2020 Mr.Pritti minikäsipallimängud koolis finaal Viljandis   Võistlused
EKSL egiidi all toimuvad võistlused » Käsipall
R 13.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Läänemaal

Läänemaa Rimi jalgpalli osavusfestival toimub 13.märtsil Haapsalu Wiedemanni Spordihoones

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
R 13.03.2020 - L 14.03.2020 AkzoNobel CUP 2020

Viljandi Spordihoone

Võistlused
Võrkpall » Akzo Nobel Cup
T 17.03.2020 1.-9. klassi saalihoki rahvaliiga finaal

Rapla Sadolin Spordihoone

Võistlused
Saalihoki » 1.-9. klassi TÜDRUKUD - rahvaliiga
Saalihoki » 1.-9. klassi POISID - rahvaliiga
T 17.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Lääne-Virumaal

17.märtsil Lääne-Virumaal  Rakvere Spordikeskuses

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
K 18.03.2020 2.-5. klassi Tähelepanu, Start poolfinaal (väike kool)

Paide E-Piim Spordihall

Võistlused
Tähelepanu, Start » 2.-5. klass - väike kool (kuni 96 õpilast 2.-5. klass)
K 18.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Tallinnas

Tallinna Rimi jalgpalli osavusfestival toimub 18.märtsil Kristiine Spordihallis

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
R 20.03.2020 2.-5. klassi Tähelepanu, Start poolfinaal (suur kool)

Viljandi Spordihoone

Võistlused
Tähelepanu, Start » 2.-5. klass - suur kool (96+ õpilast 2.-5. klass)
R 20.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Harjumaal

Harjumaa Rimi jalgpalli osavusfestival toimub 20.märtsil Kristiine Spordihallis

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
R 27.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Viljandimaal

Viljandimaa Rimi jalgpalli osavusfestival toimub 27.märtsil Viljandi Spordihoones.

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival

Koolispordi partnerid ja toetajad