Seoses jätkuva COVID-19 nakkusohu ja levikuga, on kuni 31.01.2021 toimuma pidanud vabariiklikud EKSL võistlused edasi lükatud või tühistatud! Uued toimumise kuupäevad avaldame jooksvalt meie infokirjades ja koduleheküljel.
Menüü

XII Tervisepäev "Talvevõlud"

2020/21 õppeaasta veebruaris on kavas korraldada üleriigiline koolide XII talvine tervisepäev "Talvevõlud", mille kavas oleksid erinevad sportlikud tegevused talvistes välitingimustes (suusatamine, uisutamine, kelgutamine matk, lumelinna ehitus jne.).

 

Eesmärk pakkuda tervele koolile liikumis- ja sportlikke ühistegevusi ning propageerida liikumist väljas ka talvisel ajal. Toimunud talipäeva kokkuvõtete põhjal selgitada huvitavamad ideed ja algatused, mida kasutada koolispordi liikumises.

 

Kõigi Tervisepäeva korraldanud koolide vahel, kes saadavad kokkuvõtte toimunud tervisepäevast hiljemalt 15. märtsiks loositakse välja erinevat spordivarustust ja auhindu.

 

Tervisepäeval osalenud koolidele põnevamaid ideid tutvustatakse EKSL koduleheküljel www.koolisport.ee ja ajalehes Eesti Päevaleht.

 

Selleks, et loosimisel osaleda, palume saata 15. märtsiks korraldatud Tervisepäeva fotod (soovitavalt CD) ja/või päeva lühikirjeldused EKSL sekretariaati.

Koolispordi partnerid ja toetajad