Seoses kasvava COVID-19 nakkusohu ja levikuga koolides, on kõik EKSL vabariiklikud võistlused alates 01.11.2021 edasi lükatud või tühistatud kuni olukorra paranemiseni! Uued toimumise kuupäevad avaldame jooksvalt meie infokirjades ja koduleheküljel.
Menüü

XII Tervisepäev "Talvevõlud"

2020/21 õppeaasta veebruaris/märtsis on kavas korraldada üleriigiline koolide XII talvine tervisepäev "Talvevõlud", mille kavas oleksid erinevad sportlikud tegevused talvistes välitingimustes (suusatamine, uisutamine, kelgutamine matk, lumelinna ehitus jne.).

 

Eesmärk on pakkuda tervele koolile liikumis- ja sportlikke ühistegevusi ning propageerida liikumist väljas ka talvisel ajal. Toimunud talipäeva kokkuvõtete põhjal selgitada huvitavamad ideed ja algatused, mida kasutada koolispordi liikumises.

 

Kõigi Tervisepäeva korraldanud koolide vahel, kes saadavad kokkuvõtte toimunud tervisepäevast hiljemalt 15. märtsiks loositakse välja erinevat spordivarustust ja auhindu.

 

Tervisepäeval osalenud koolide põnevamaid ideid tutvustatakse EKSL sotsiaalmeedias ja koduleheküljel www.koolisport.ee.

 

Selleks, et loosimisel osaleda, palume saata 15. märtsiks korraldatud Tervisepäeva fotod ja/või päeva lühikirjeldused EKSL sekretariaati.

Koolispordi partnerid ja toetajad