Seoses jätkuva COVID-19 nakkusohu ja levikuga, on kuni 31.01.2021 toimuma pidanud vabariiklikud EKSL võistlused edasi lükatud või tühistatud! Uued toimumise kuupäevad avaldame jooksvalt meie infokirjades ja koduleheküljel.
Menüü

XII Kevadine matkapäev "Looduse kilomeetrid"

Kevadine matkapäev „Looduse kilomeetrid“ eesmärgiks on kutsuda õpilasi liikuma ja koguma kilomeetreid koduümbruse matkaradadel looduses. Liikumist võib arvestada jalutamise, jooksmise, jalgrattasõidu, rulluisutamise vm. põhjal. Kokku arvestatakse kõikide osalejate läbitud kilomeetrid. Huvitav oleks välja tuua ka keskmiselt läbitud kilomeetrid osalejate põhiselt ja kogu koolipere põhiselt (ka. koolipersonal).

 

Järgmistel aastatel tekiks võimalus parandada kas läbitud kilomeetrite hulka, keskmiselt läbitud kilomeetrite arvu või nt. osalejate arvu. Liikumine võiks toimuda organiseeritult (eelistatult õpilaste poolt).

 

Kõigi Tervisepäeva korraldanud koolide vahel, kes saadavad kokkuvõtte toimunud tervisepäevast hiljemalt 15. maiks loositakse välja erinevat spordivarustust ja auhindu.

 

Tervisepäeval osalenud koolidele põnevamaid ideid tutvustatakse EKSL koduleheküljel www.koolisport.ee ja ajalehes Eesti Päevaleht.

 

Selleks, et loosimisel osaleda, palume saata 15. maiks korraldatud Tervisepäeva fotod (soovitavalt CD) ja/või päeva lühikirjeldused EKSL sekretariaati.

Koolispordi partnerid ja toetajad