Tähelepanu! Valitsus kuulutas seoses COVID-19 leviku tõkestamisega välja eriolukorra. Kõik EKSL poolt korraldatavad avalikud spordivõistlused on tühistatud! Eriolukord kehtib 1. maini 2020, kui valitsus ei otsusta teisiti.
Menüü

Kalender

Hooaeg
Kuu
Spordiala
Liiga
Tüüp
Otsingusõna
Kuupäev Sündmus Asukoht Tüüp Liiga
K 04.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi Jalgpalli osavusfestival Tartumaal

Tartu Maaülikooli Spordihoone

 

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
K 04.03.2020 Suusatamine

Haanja Suusakeskus

Võistlused
Suusatamine » 1.-9. klassid (väikesed koolid - õpilaste arv kuni 150)
Suusatamine » 1.-9. klassid (suured koolid - 151 õpilast ja rohkem)
Suusatamine » 10.-12. klassid
L 07.03.2020 1.-12. klassi võimlemisfestival

Rapla Sadolin Spordihoone

Võistlused
Võimlemisfestival » 1.-12. klass - võimlemisrühm
Võimlemisfestival » 1.-12. klass - liikumisrühm
Võimlemisfestival » 1.-12. klass - akrobaatikarühm
Võimlemisfestival » 1.-12. klass - koondrühm
T 10.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Raplamaal

Raplamaa Rimi jalgpalli osavusfestival toimub 10.märtsil Rapla Sadolini Spordihoones

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
K 11.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Pärnumaal

Pärnumaa Rimi osavusfestival toimub 11.märtsil Pärnu Spordihallis

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
N 12.03.2020 Mr.Pritti minikäsipallimängud koolis finaal Viljandis   Võistlused
EKSL egiidi all toimuvad võistlused » Käsipall
R 13.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Läänemaal

Läänemaa Rimi jalgpalli osavusfestival toimub 13.märtsil Haapsalu Wiedemanni Spordihoones

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
R 13.03.2020 - L 14.03.2020 AkzoNobel CUP 2020

Viljandi Spordihoone

Võistlused
Võrkpall » Akzo Nobel Cup
T 17.03.2020 1.-9. klassi saalihoki rahvaliiga finaal

Rapla Sadolin Spordihoone

Võistlused
Saalihoki » 1.-9. klassi TÜDRUKUD - rahvaliiga
Saalihoki » 1.-9. klassi POISID - rahvaliiga
T 17.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Lääne-Virumaal

17.märtsil Lääne-Virumaal  Rakvere Spordikeskuses

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
K 18.03.2020 2.-5. klassi Tähelepanu, Start poolfinaal (väike kool)

Paide E-Piim Spordihall

Võistlused
Tähelepanu, Start » 2.-5. klass - väike kool (kuni 96 õpilast 2.-5. klass)
K 18.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Tallinnas

Tallinna Rimi jalgpalli osavusfestival toimub 18.märtsil Kristiine Spordihallis

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
R 20.03.2020 2.-5. klassi Tähelepanu, Start poolfinaal (suur kool)

Viljandi Spordihoone

Võistlused
Tähelepanu, Start » 2.-5. klass - suur kool (96+ õpilast 2.-5. klass)
R 20.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Harjumaal

Harjumaa Rimi jalgpalli osavusfestival toimub 20.märtsil Kristiine Spordihallis

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
R 27.03.2020 1.-3.kl. ja 4.-5.kl. Rimi jalgpalli osavusfestival Viljandimaal

Viljandimaa Rimi jalgpalli osavusfestival toimub 27.märtsil Viljandi Spordihoones.

Võistlused
Jalgpall » 1.-3. klass jalgpallifestival
Jalgpall » 4.-5. klass jalgpallifestival
T 31.03.2020 Sportland 3x3 korvpallisarja FINAAL

Pärnu Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)

Koolispordi partnerid ja toetajad