Menüü

Kalender

Hooaeg
Kuu
Spordiala
Liiga
Tüüp
Otsingusõna
Kuupäev Sündmus Asukoht Tüüp Liiga
T 01.12.2020 3x3 Tartumaa etapp

Lähte Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
N 03.12.2020 3x3 korvpalli rahvaliiga festival 1.-5./ 6.-7. kl

Sadolin Spordihoone, Viljandi maantee 69 A, Rapla, 79514

Võistlused
3x3 Korvpall » 3x3 korvpall festival 1.-5. klass (rahvaliiga)
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 6.-7. klass (rahvaliiga)
R 04.12.2020 3x3 korvpall rahvaliiga festival 8.-9./ 10.-12. kl

E-Piim Spordihall, Aiavilja 1, Paide, 72712

Võistlused
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 8.-9. klass (rahvaliiga)
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 10.-12. klass (rahvaliiga)
R 04.12.2020 3x3 Järvamaa etapp

Paide E-piim Spordihoone

3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
E 07.12.2020 3x3 Pärnumaa etapp

Pärnu Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
T 08.12.2020 1.-3.kl.Dumle rahvastepalli Pärnu piirkonna finaalvõistlus

Toimub 8.detsembril Pärnu Spordihallis

Võistlused
Rahvastepall » 1.-3. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 1.-3. klass POISID
K 09.12.2020 3x3 korvpall 8.-9. ja 10.-12. kl meistriliiga

Rae Valla Spordikeskus, Laste 3, Jüri, 75301 Harju maakond

Võistlused
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 10.-12. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » 3x3 korvpalli festival 8.-9. klass (meistriliiga)
N 10.12.2020 3x3 Läänemaa etapp

Wiedemanni Spordihoone

Võistlused
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 1.-5. klass (meistriliiga)
3x3 Korvpall » Sportland 3x3 korvpallisari 6.-7. klass (meistriliiga)
R 11.12.2020 1.-3.kl.Dumle rahvastepalli Viljandi piirkonna finaalvõistlus

Toimub 11.detsembril Viljandi Spordihoones.

Võistlused
Rahvastepall » 1.-3. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 1.-3. klass POISID
R 11.12.2020 1.-3.kl.Dumle rahvastepalli Valga piirkonna finaalvõistlus

Toimub 11.detsembril Valga Spordihallis.

Võistlused
Rahvastepall » 1.-3. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 1.-3. klass POISID
R 11.12.2020 1.-3.kl.Dumle rahvastepalli Rakvere piirkonna finaalvõistlus

Toimub 11.detsembril Rakvere Spordihallis

Võistlused
Rahvastepall » 1.-3. klass TÜDRUKUD
Rahvastepall » 1.-3. klass POISID
R 18.12.2020 - L 19.12.2020 Akzo Nobel Cup

Viljandi Spordikeskus, Vaksali 4, Viljandi, 71020

Võistlused
Võrkpall » Akzo Nobel Cup rahvaliiga
Võrkpall » Akzo Nobel Cup meistriliiga

Koolispordi partnerid ja toetajad